fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Для всіх, хто бажає навчатись безкоштовно в Польщі, пропонуємо звернути увагу на державний технікум ZS MCKK, де окрім обов’язкових теоретичних предметів, які реалізуються відповідно до шкільної програми та основного навчального плану професійно-технічної підготовки, проводяться цікаві практичні заняття, в тому числі учнівські.

Під час навчання в навчальному закладі проводяться як теоретичні, так і практичні заняття. Учні отримують знання, зокрема, із загальноосвітніх предметів, які готують їх до матури, а також із професійних предметів, з великим акцентом на практичних заняттях, під час яких молодь набуває практичних навичок. 

Детальніше про навчання в технікумі

У процесі навчання, окрім професійно-технічних предметів та професійної практики, що випливають з вимог підготовки за окремими професіями, враховувалися заняття, які дають випускникам додаткові права та кваліфікації:

  • за професією гірничий технік – курс оператора самохідних машин: ковшових навантажувачів, підривних машин, відрізних машин, машин з рухомими платформами при експлуатації підземних гірничих цехів;
  • за професією технік-електрик, курс підготовки до іспиту на отримання ліцензії на право експлуатації установок, мереж та енергетичних пристроїв групи I (E1 / D1) – після здачі іспиту випускник отримує кваліфікаційний сертифікат SEP.

Під час навчання студенти також проходять практику у співпраці з роботодавцями регіону. 

Надзвичайно важливим елементом дидактичного процесу є професійно-кваліфікаційні іспити, що проводяться відповідно до вимог базового навчального плану з обраної професії, складання яких є необхідною умовою для отримання професійного звання.

В навчальному закладі дбають про те, щоб молодь, яка навчається в технікумі мала доступ до найякісніших навчальних матеріалів. Їм надають всі інструменти для того, щоб навчання в технікумі було не тільки ефективним, але й пробуджувало в учнів постійну цікавість до світу та бажання відкривати та ставити запитання.

До уваги учнів тут діє багато спеціалізованих навчальних кабінетів, а також цілий зварювальний центр та маневровий майданчик, лабораторія електротехніки.

Детальніше про спеціальності

В технікумі студенти можуть вступити на спеціальність техніка з підземної розробки корисних копалин. Такий робітник планує, контролює або веде виробничі процеси та готує технічну та експлуатаційну документацію на гірничих підприємствах, що спеціалізуються на під’їзних, підготовчих та експлуатаційних роботах для видобутку руди та видобутку солі. 

Він також здійснює нагляд за дотриманням принципів геологічного та гірничого законодавства, гігієни та безпеки праці, протипожежного захисту та охорони навколишнього середовища.

Основою навчання за цією професією є отримання відповідної професійної кваліфікації. Тому, як двокваліфікаційна професія, вона вимагає складання державного іспиту спочатку за кваліфікацією GIW.04 Підземне добування корисних копалин, крім кам’яного вугілля, а потім за кваліфікацією GV10. Організація та ведення підземної розробки корисних копалин, крім кам’яного вугілля.

Крім того, до уваги студентів є професія техніка-електрика. Його призначення – здійснення монтажу електричних мереж і електроприладів і контроль за їх роботою. Рівень завдань техніка-електрика повністю залежить від займаної посади.

Так, посада електромонтера – це технік з обслуговування електричних мереж займається прокладкою та підключенням кабелів та електричних пристроїв, а також подальшим наглядом та можливий ремонт.

Наступна посада – електрик, який здійснює нагляд та обслуговування електроустановок на робочих місцях. Особа, яка виконує ці завдання, є співробітником виробничої компанії та стежить за роботою спеціалізованих електротехнічних пристроїв. Робота на цій посаді вимагає спеціальної підготовки з експлуатації та ремонту даного пристрою, яка зазвичай проводиться виробником самого пристрою.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *