fbpx

Технікум від Куявсько-Поморського Спеціального Освітньо-Виховного Центру №2

Бажаєте навчатися в Польщі? Пропонуємо вам розглянути пропозиції від технікуму від Куявсько-Поморського Спеціального Освітньо-Виховного Центру №2, де учні здобувають освіту за різними спеціальностями.

У технікумі учні здобувають освіту за наступними спеціальностями:

 • технік харчування та послуг громадського харчування,
 • технік садівник,
 • технік електронік /учні електронного технікуму проходять навчання в Зеєрже шкіл електронних у Бидгощі. Ця школа за рейтингами технічних шкіл займає перше місце в Куявсько-Поморському воєводстві та третє місце в Польщі/

Навчання завершується зовнішнім іспитом, що підтверджує професійну кваліфікацію, після складання якого учень отримує звання техніка відповідної спеціальності. Випускники можуть скласти іспит на атестат зрілості та продовжити навчання у вищих навчальних закладах або у післяшкільних закладах.

У третьому класі кожен учень проходить обов’язкову місячну професійну практику. Учні технікуму проходять практику та спеціалізацію в таких відомих компаніях, як: “Teleplan”, ресторан Університету Технологічно-Природничого.

Учні технікуму представляють школу на конкурсах і змаганнях загальнопольського рівня:

 1. Загальнопольський конкурс польської мови.
 2. Загальнопольський конкурс історичних знань.
 3. Загальнопольський конкурс англійської мови.
 4. Загальнопольський конкурс мови жестів.
 5. Загальнопольський конкурс кулінарних знань.
 6. Загальнопольський конкурс читання з губ.
 7. Загальнопольський конкурс надання першої допомоги.
 8. Загальнопольські математичні змагання.
 9. Міські спортивні ігри.

Наші вихованці займають призові місця на загальнопольських конкурсах та спортивних змаганнях.

Вчителі надають зацікавленим учням можливість брати участь у додаткових заняттях, що готують до конкурсів та іспитів на атестат зрілості, а також у читально-медійних заняттях і уроках історії про покровителя закладу та бойовий шлях 1-ї Панцирної дивізії. Здібні учні знаходяться під опікою психолога.

Учні реалізують навчальну програму з розширеною англійською мовою та розширеною математикою.

У рамках професійного орієнтування відбуваються:

 • екскурсії до ресторанів з метою ознайомлення з їхнім функціонуванням;
 • відвідування кулінарних показів (дегустації);
 • зустрічі зі стилістами;
 • зустрічі в Університеті Технологічно-Природничому в рамках Бидгощського Фестивалю Науки.

Молодь має можливість користуватися численними дидактично-розважальними екскурсіями, під час яких знайомиться з ближніми та дальніми регіонами нашої країни (наприклад, Тримісто, Познань, Варшава, Краків).

Учні технікуму мають можливість розвивати свої культурні захоплення. Систематично проводяться екскурсії до Нової Опери, Філармонії, кіно. Група любителів опери бере участь у виставах опери, оперети та балету.

Вихованці беруть участь у зустрічах з Міською охороною, співробітниками поліції, працівниками педагогічного відділу Бидгощського Центру розв’язання проблем алкоголізму. Під час цих зустрічей учні знайомляться з правом, способами вирішення складних життєвих ситуацій.

Активність учнів проявляється в різних сферах:

 • діяльність у шкільному самоврядуванні (організація благодійних акцій);
 • підготовка художніх виступів, зібрань, наприклад, в рамках “історичних річниць, важливих для історії Польщі”;
 • зустрічі з колишнім в’язнем концтабору Аушвіц “Зберегти від забуття” – паном Яцеком Зєлєневичем, що організовуються вже 15 років;
 • представлення школи в Поштовій Варті.

Школа забезпечує:

 • компетентний педагогічний колектив;
 • постійну психологічну, педагогічну та логопедичну опіку;
 • індивідуалізацію навчання;
 • навчання в малих класних групах;
 • навчання англійської мови.

Отже, Куявсько-Поморський Спеціальний Освітньо-Виховний Центр №2 пропонує своїм учням не лише якісну освіту та професійну підготовку, але й всебічний розвиток особистості. Вихованці цього технікуму мають можливість здобути практичні навички, взяти участь у численних конкурсах та змаганнях, розвивати свої культурні інтереси та готуватися до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

Школа забезпечує індивідуальний підхід до кожного учня, сприяє їхньому професійному і особистісному розвитку, а також допомагає визначитися з майбутньою кар’єрою. Компетентний педагогічний колектив, сучасні умови навчання та різноманітні можливості для самореалізації роблять цей технікум чудовим вибором для тих, хто прагне успіху в майбутньому.

Завдяки систематичній роботі педагогів, підтримці батьків та активності самих учнів, Куявсько-Поморський Спеціальний Освітньо-Виховний Центр №2 є осередком, де формується майбутнє покоління професіоналів та відповідальних громадян.

Бажаєте вступити до Куявсько-Поморський Спеціальний Освітньо-Виховний Центр №2? Тоді пишіть на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *