fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ропчиці-Сендзішувський – є одним з найбільших регіонів Польщі. І саме тут знаходиться навчальний комплекс імені Яна Звежа. Він включає Ліцей № 1 та професійний технікум

Саме місто Ропчице дуже старовинне. розташоване воно в Підкарпатському воєводстві, що за 1,5 години від Кракова. Саме містечко є невеликим і красивим, а ще комфортним і затишним.

Історія навчального закладу починається з 1944 року. Саме тоді її заснував ​​преподобний Ян Звеж. Заснування навчального закладу стало порятунком для багатьох молодих людей з регіону Ропчиць від депортації на примусові роботи в глиб рейху. Пізніше навчальний заклад продовжив активно розвиватися та розділився на дві частини школу та технікум.

Перелік спеціальностей

І саме можливості технікуму ми і розглянемо надалі. Почнемо з того, що вступити до навчального закладу можна після закінчення 9-10 класів. Головне, щоб абітурієнт був не старше 18-ти років. Тривалість навчання – 5 років, а спеціальності, які може здобути студент, наступні:

 • технік – економіст;
 • спеціаліст з фотографії та мультимедіа;
 • готельний бізнес;
 • туристичне обслуговування;
 • фахівець з реклами;
 • технік з логістики;
 • технік – мехатронік;
 • технік – технік.

Розглянемо більш детально кожну з перелічених спеціальностей.

Технік-економіст

Навчаючись на цій спеціальності, студент набуде знань, які дозволять йому працювати у всіх фінансових установах і компаніях. Крім того, студентів навчають працювати зі спеціалізованими комп’ютерними програмами та навіть ефективно вести переговори. Також учнів навчають організації індивідуальної та групової роботи, розбиратися в законах і застосовувати їх в сфері діяльності, а також організовувати планування та звітність. 

Звісно, що навчаючись на цій спеціальності, студенти дізнаються все про бухгалтерський облік і фінансовий аналіз.

Технік по фотографії та мультимедіа

Студентів на цій спеціальності навчають фотографувати для посвідчення особи, портрета, реклами, репортажу і друку, виконувати документальне і ксерокопіювання листів і документів, а також робити хімічну обробку фотоматеріалів.

Загалом випускники отримують всі необхідні знання, які йому знадобляться для подальшої роботи. Вони вміють записувати, обробляти та візуалізовувати інформацію про зображення, а також вести та контролювати всі необхідні технологічні процеси, тощо.

Готельний бізнес

Випускники вміють надавати професійний і комплексний сервіс для гостей готелю:

 • рецепція;
 • поверхове обслуговування;
 • гастрономія;
 • різні додаткові послуги.

Студентів навчають створювати і планувати розвиток різних видів готельних послуг, організовувати роботу з обслуговування споживачів, а також співпрацювати з іншими установами, що пропонують готельні послуги, тощо. Спеціальність включає також маркетингові знання.

Туристична обслуга

Навчаючись за спеціальністю, студенти зможуть самостійно готувати і розробляти туристичні програми, а також організовувати туристичні тури, приймати заяви від клієнтів і працювати над їх реалізацією. 

Також в їх обов’язок входитиме професійне інформування клієнтів про умови участі в туристичних поїздках і турах, правильне обрання пропозиції від постачальників послуг з точки зору підготовки вашого власного продукту. 

Спеціаліст з реклами

Спеціальність включає підготовку професійної рекламної кампанії з використанням різних технік візуальної реклами, фото і кіносеансів, виставок або демонстрацій. Також випускників навчають писати сценарії для радіо і телевізійної реклами, працювати з комп’ютерною графікою і різними методами маркетингу.

Ця спеціальність також дозволяє студенту отримати знання в історії мистецтва і навички малювання, а також робити ефективний PR, тощо.

Технік-логістик

Студенти вчаться готувати документи, пов’язані з виконанням логістичних завдань, а також вести ділові перемовини і комерційне листування іноземною мовою. Так, в багатьох технікумах вивчають кілька іноземних мов, оскільки багатомовність – це важливий пріоритет для майбутнього працівника.

Також техніка-логіста вчать прораховувати можливі витрати, а також надавати незалежні логістичні послуги, складати план доставки матеріалів і товарів, тощо.

Технік – мехатронік

В обов’язки такого спеціаліста входить діагностика та ремонт мехатронних приладів з використанням сучасних вимірювальних приладів, а також проектування простих мехатронних систем з використанням комп’ютерних програм. Крім того, такий спеціаліст займається обслуговуванням та програмуванням промислових роботів, налаштовує автоматизацію і сервіс сучасного обладнання виробництва та збирання.

Технік – механік

Механік – це популярна спеціальність, навчаючись на якій студенти вчаться програмувати верстати з ЧПУ, виготовляти об’єкти на верстаті з ЧПУ, а також налаштовувати автоматизоване програмування верстатів з ЧПУ.

І це далеко не все! Адже механік виконує технічне обслуговування металорізальних верстатів, а також виконує обробку на верстатах загального призначення. Можливості механіка досить великі, а запит на таких спеціалістів на ринку праці є постійним.

Підведемо підсумок

То що ж ми маємо в підсумку? А в підсумку ми маємо гарний навчальний заклад, який дозволяє отримати сучасну професію і роботу в майбутньому або ж дає можливість продовжити навчання у вищому навчальному закладі Польщі. 

З огляду на все це, ГО “Atomy” готові надати всю необхідну інформацію з питань вступу до технікуму імені Яна Звежа для абітурієнтів з України після дев’ятого і одинадцятого класів. Отже, якщо цікавитесь освітою в Польщі і маєте питання про особливості вступу, то телефонуйте нашим менеджерам – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! 

Також нам можна написати на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнюйте форму під цим записом. ми з вами обов’язково зв’яжемося!

*Інформація надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *