fbpx

Технікум Електроніки №7 імені Польського Війська, Бидгощ

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В польському місті Бидгощ розташований технікум електроніки №7, що носить ім’я Польського Війська. Навчальний заклад співпрацює з багатьма робочими місцями, де проходить частина практичних занять. Тому випускники дуже добре підготовлені до роботи в сучасному робочому середовищі та вміють добре орієнтуватися на вимогливому ринку праці, як у Польщі, так і в Європейському Союзі. 

Останнім часом у технікумі було реалізовано два дворічні проекти ЄС, які дають можливість літніх практик, на які студенти отримують стипендію. Під час стажування вони поглиблюють професійну кваліфікацію та дізнаються про вимоги майбутніх роботодавців. 

Навчальний заклад пишається дуже високим рівнем здачі професійних іспитів. Технікум є лідером в сфері навчання електроніки. Навчання проходить у дружній для студентів атмосфері. Про це, зокрема, свідчать найвищі оцінки після перевірки технікуму Куявсько-Поморською освітньою радою. 

Важливою умовою для навчання є і те, що технікум має в своєму розпорядженні власний інтернат, де можуть проживати студенти, які приїхали вчитися з інших міст або навіть країн.

Перелік спеціалізацій

В технікумі студент може обрати спеціалізацію Електронник. Це спеціаліст у галузі електронних пристроїв. Професія, яка дає широкі можливості знайти роботу, а також відкрити власний бізнес. 

Цей напрямок розвивається дуже динамічно завдяки комплексному використанню електроніки у всіх сферах народного господарства та всіх побутових приладах. У процесі навчання студент отримує такі кваліфікації, які виділяються за професією:

 • ELM.02. складання та монтаж електронних систем і пристроїв;
 • ELM.05. експлуатація електронних пристроїв.

Взагалі ж технік з електроніки може інтерпретувати основні явища та закони в галузі електроніки та електротехніки, читати блок-схеми, принципові та складальні схеми електронних систем і пристроїв, оцінювати технічний стан засобів вимірювальної техніки і робити ще дуже багато всього корисного і цікавого. 

Такий спеціаліст також може:

 • збирати, запускати, тестувати електронні системи та пристрої;
 • проектувати прості електронні та друковані схеми;
 • діагностувати стан електронних пристроїв;
 • здійснювати технічне обслуговування електронних пристроїв;
 • ремонтувати електронні пристрої та схеми.

Випускники електроніки можуть знайти роботу на промислових підприємствах зі складання, встановлення, обслуговування та експлуатації електронних пристроїв, в пунктах обслуговування електронної техніки, в сервісних компаніях та компаніях, що встановлюють побутове електронне обладнання і у спеціалізованих торгових точках.

Ще одна цікава спеціальність – це ІКТ-технік, яка є наразі однією з найбільш цінних і затребуваних професій. Вона поєднує електроніку, ІТ та телекомунікації, а її випускники стають фахівцями в галузі ІКТ мереж. У процесі навчання студент отримує такі кваліфікації, які виділяються за професією:

 • INF.07 – встановлення та налаштування локальних комп’ютерних мереж та системного адміністрування;
 • INF.08 – експлуатація, налаштування та адміністрування глобальних мереж.

ІКТ технік визначає принципи роботи систем телепередачі, характеризує сигнали та вибирає для них відповідні телеінформаційні канали, а також налаштовує будь-які лінії телепередачі, інтегрує системи ІКТ різних стандартів, контролює їх взаємовідносини. крім того, він створює програми для управління телеінформаційними мережами, збирає, налаштовує та керує комп’ютерами та їх компонентами, встановлює операційні програми, драйвери, комп’ютери в мережі та запобігає поширенню мережевих вірусів.

Спеціаліст цієї професії займається організацією роботи локальної комп’ютерної мережі в підприємствах, здійснює технічне обслуговування, огляд та ремонт комп’ютерної техніки, займається професійним продажем комп’ютерів, комплектуючих і програмного забезпечення, тощо.

Також для подальшого навчання студенти можуть обрати професію ІТ-шника. У повсякденній роботі ІТ-технік займається підбором, встановленням та правильним налаштуванням апаратного та програмного забезпечення комп’ютера, а також контролює правильну роботу апаратного та програмного забезпечення – проводить періодичні огляди, ремонти, піклується про технічне обслуговування пристроїв. 

Ця професія дає можливість вибирати з багатьох спеціалізацій, в т.ч адміністратор комп’ютерної мережі, технік з обслуговування комп’ютерного обладнання, веб-дизайнер, програміст. Інформаційні технології використовуються майже у всіх сферах нашого життя, від науки через промисловість до розваг.

Під час навчання студенти отримують такі кваліфікації:

 • INF.02. – адміністрування та експлуатація комп’ютерних систем, периферійних пристроїв і локальних комп’ютерних мереж; 
 • INF.03. – створення та адміністрування веб-сайтів, інтернет-додатків та баз даних. 

ІТ-технік отримує знання, які дають змогу збирати та модернізувати персональні комп’ютери, встановлювати та оновлювати операційні системи і програми, виявляти та усувати пошкодження апаратного забезпечення компонентів персонального комп’ютера, відновлювати дані користувача з персонального комп’ютера, проектувати локальні комп’ютерні мережі, структури веб-сайтів, тощо. 

Завдяки ІТ-індустрії, що динамічно розвивається на ринку праці Бидгоща, ІТ-технік може працювати в компаніях, які використовують інформаційні технологій і адмініструють комп’ютерні мережі. Також спеціалісти зі сфери ІТ потрібні в компаніях, які займаються розробками комп’ютерного програмного забезпечення.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *