fbpx

Технікум Аванс м. Кельце – переваги, як вступити

Технікум Аванс

Міжнародний технікум Аванс у м. Кельце є приватним навчальним закладом, який діє на правах державного. І саме це є гарантією високого рівня навчання, яке можна отримати безкоштовно!

Заклад розпочав свою діяльність у 2000 р. І станом на сьогодні це вже потужний навчальний осередок, що об’єднує школи для дорослих та молоді – ліцей та технікум. Навчання у ліцеї “Аванс” триває 3 роки, є класи загальноосвітні та з медичним й косметологічним профілем. Навчання у технікумі триває 4 роки, до вибору студентів понад 10 напрямків.

“Навчання молоді та дорослих – це наша місія. У нас є безцінний капітал – наші співробітники: викладачі, інструктори та колеги. У нас є довіра, яку батьки надали нам. І, нарешті, у нас є студенти, кількість яких постійно зростає, що робить нас дуже щасливими і дає сили продовжувати роботу. Історія та традиції школи дуже багаті, визначається десятирічним періодом існування.”

ANDRZEJ MISZCZYK, директор школи.

Ліцей та технікум “Аванс” у Кельце є новітньою базою з сучасними навчальними майстернями для вивчення професійних предметів. Всі учні можуть брати участь у різних курсах, які є безкоштовними! У школі проводяться додаткові заняття для слабших учнів з метою покращення їх успішності. Також молодь може відвідувати різноманітні кружки та спортивні гуртки. І це ще далеко не все! Студенти мають унікальну можливість брати участь в міжнародних практиках в Англії, Ірландії, Іспанії та Італії.

Важливим є те, що в “Аванс” є власний гуртожиток з комфортними умовами проживання. Розміщений він неподалік від центру міста і оснащений 2-х і 3-х місних кімнатах з ванною та холодильником. Є столова, добре обладнана кухня, кімнати відпочинку та науки, доступ до інтернету.

Технікум Аванс – спеціальності

Технікум “Аванс” проводить набір на 5-річне навчання, по закінченні якого студенти можуть працевлаштуватися за спеціальністю з дипломом міжнародного зразка Europass. Також вони можуть вступити до вищого навчального закладу Польщі або інших європейських країн.

Студенти можуть вступити на такі професії, як:

 • туристичний бізнес;
 • технік-IT;
 • туристичне обслуговування;
 • громадське харчування;
 • перукар;
 • ландшафтний архітектор;
 • перукар;
 • автомобільний технік;
 • логістик;
 • ветеринар;
 • технік індустрії моди;
 • економіст;
 • будівельник;
 • технік з організації реклами.

Перелік досить великий, тому варто розглянути їх більше детально! Тим більше, що всі студенти по закінченню отримають атестат про закінчення повної середньої освіти і отримані професійні знання. Такий атестат є дійсним в усіх країнах ЄС.

Туристичний бізнес

Студенти, які обрали таку спеціалізацію, в майбутньому можуть займатися плануванням, координуванням і наданням послуг в готельному бізнесі. Крім того, вони зможуть працювати в туристичній галузі, займатися організацією ярмарок, бенкетів і т.д.

Під час навчання студенти вивчають дві іноземні мови.  

ІТ-технік

Спеціалізація дозволяє випускникам працювати з комп’ютерним обладнанням і мережами, створювати бази даних і професійні веб-ресурси. Звісно, що студенти під час навчання вчаться працювати з різними програмами, освоюють графічну обробку і робототехніку.

Людина зі спеціальністю в галузі ІТ на сьогоднішній день без проблем знайде роботу в будь-якій компанії.

Туристичне обслуговування

Якщо студент мріє мандрувати, то туристична діяльність як раз для нього. По закінченню навчання випускник може працевлаштуватись в:

 • туроператорских компаніях;
 • туристичних агенціях;
 • туристичних інформаційних центрах;
 • органах місцевого самоврядування в відділеннях, що займаються просуванням туризму;
 • різних фондах;
 • асоціаціях і неурядових організаціях, пов’язаних з туристичною галуззю;
 • в готельному бізнесі.

Крім того, студенти можуть організувати власний бізнес в якості туристичних агентів.

Громадське харчування

Ця спеціальність дозволяє випускникам працевлаштуватись на різні підприємства громадського харчування і торгівлі продуктами харчування. Навчання включає вміння планувати і реалізовувати послуги громадського харчування, а також готувати їжу і напої. Варто відзначити, що їх навчають і тому, як правильно збалансувати дієтичне харчування.

Перукар

Студенти вивчають методи догляду за волоссям, включаючі хімічні процедури. Крім того, вони повністю освоюють техніку стрижок і стилізації волосся. По закінченню навчання випускники отримують фах перукаря-стиліста.

Ландшафтний архітектор

Студенти вчаться проектувати, будувати зелені зони і доглядати за ними. Вони вчаться ще й управляти об’єктами невеликої ландшафтної архітектури і утримувати їх.

Автомобільний технік

Студенти вчаться діагностувати технічний стан авто, обслуговувати їх і ремонтувати. Це перспективний фах з огляду на те, що попит на автомобілі постійно зростає. Тому по закінченню навчання студенти легко влаштуються на роботу в автосервіс або на завод, що виробляє автомобілі.

Логістик

Логіст – це спеціаліст, який користується великим попитом на ринку праці. Він отримує доволі високу заробітну плату. Випускники будуть займатися плануванням і організацією роботи, пов’язаної з процесами логістики. Важливо, що логісти необхідні в найрізноманітніших галузях!

Ветеринар

Відмінна спеціальність для тих, хто полюбляє тварин! Студенти вчаться виконувати різні ветеринарні і хірургічні процедури. Крім того, вони можуть проводити огляд забійних тварин і ветеринарну експертизу.

Ветеринарний технік допомагає ветеринарному лікарю і може виконувати багато дій за його присутності.

Випускники можуть влаштуватися на роботу в ветеринарні клініки, підприємства з переробки м’яса, в притулки для тварин і зоопарки. Також вони можуть працювати на фермерських господарствах, тощо.

Технік індустрії моди

В даному випадку мова йде про спеціаліста, що займатиметься проектуванням одягу. Ця професія в майбутньому буде користуватися великим попитом. Особливо якщо врахувати те, що на ринку праці існує серйозна нестача фахівців:

 • в області моделювання;
 • в області проектування;
 • в сфері пошиття одягу. 

Випускник зможе проектувати одяг, а також виробляти його або ж повністю контролювати усі процеси виробництва.

Економіст

Студенти, які будуть вчитися на цій спеціальності, зможуть виконувати такі завдання, як:

 • планування і здійснення бізнесу;
 • розрахунок податків;
 • ведення кадрового діловодства;
 • оформлення питань, пов’язаних з оплатою праці. 

Випускник зможе займатися бухгалтерським обліком і складати аналізи зі звітами для суб’єктів бізнесу. Але головне, що економісти користуються великим попитом на ринку праці.

Будівельник

Студент по закінченню навчання зможе виконувати, організовувати і контролювати конкретні будівельні роботи. Крім того, його навчать складати будівельні кошториси і готувати тендерну документацію.

Випускник цієї спеціальності може працювати як технічний спеціаліст в будь-яких організаціях, або ж може організувати свою будівельну компанію.

Технік з організації реклами

Спеціальність, що пов’язана з організацією та здійсненням продажів рекламних продуктів і послуг, організацією і проведенням рекламної кампанії. Також випускники зможуть самі проектувати і створювати рекламні матеріали.

Це дуже перспективний фах, який дає можливість працювати в рекламних агенціях на різних посадах, а також в агенціях по зв’язках з громадськістю і студіях графічного дизайну і виробництва.

Які вимоги до студентів

Перш за все учень має бути за віком не менше 14 і не більше 18 років.Він має володіти польською мовою і отримати позитивний результат співбесіди. Звісно, що в нього має бути гарний бал по атестату і всі документи мають бути в наявності. 

Що стосується документів, то їх перелік доволі стандартний. Необхідно надати атестат за 9 клас з додатком, свідоцтво про народження, закордонний паспорт або дитячій проїзний, медичну довідку. Також знадобляться фото візового формату і нотаріальна заява від батьків, що дозволяє виїзд дитини за кордон. Додатково знадобляться ще дві заяви від батьків і учня на прийняття до навчального закладу.

Навчання в технікумі є безкоштовним. Необхідно лише сплатити одноразовий вступний внесок 30 злотих. Також необхідно буде сплачувати 50 злотих на Раду Батьків в кожному навчальному році. Проживання в гуртожитку вартує 270 злотих за номер з трьома кімнатами. Крім того, 12 злотих в день необхідно сплачувати за харчування, а ще в кінці серпня за комплект шкільних підручників. І окремо треба сплатити за проїзний. Його вартість становить близько 39 злотих на місяць.

Звісно, що учень має бути застрахований. Страхування NW вартує близько 30 злотих – це страхування від нещасних випадків і воно є обов’язковим. Крім того, майбутній студент має бути застрахованим на випадок хвороби. Це є страхуванням ПЗУ і його вартість сягає 350 злотих.

За більш детальною інформацією телефонуйте нам за телефонами – ?+380674550190, ?+380993675750. Консультація від ГО “Atomy” є абсолютно безкоштовною.

Або пишіть на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com 

Також ви можете заповнити форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *