fbpx

Технікум №9 ім. Марії Домбровської, місто Бидгощ

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Серед багатьох навчальних закладів, які знаходяться в Польщі, в місті Бидгощ знаходиться технікум №9, що названий ім’ям відомой польської письменниці Марії Домбровської. Вона була авторкою новел і романів, а також була відома, як драматургиня, публіцистка і літературна критикиня. Марія Домбровська є лауреаткою Державної премії Польської Народної республіки.

Технікум №9 має дуже багато навчальних профілів! Тому, якщо ваша дитина має бажання навчатися в Польщі, то цей навчальний заклад точно її зацікавить. Триватиме навчання 5 років, а по його закінченню всі студенти здають випускні іспити і іспити на професійну діяльність.

Перелік деяких напрямів навчання

Серед досить широкої пропозиції технікуму, варто відзначити професію техніка з продажу. Студенти, які обирають саме цей фах, отримують дві кваліфікації:

 1. Ведення продажів.
 2. Ведення комерційної діяльності.

Технік з продажів – це людина, яка повністю готова вести власний бізнес, знає закони та вміє співпрацювати з іншими компаніями. Фактично, це дуже кваліфікований маркетолог. Випускникам цього фаху надається багата пропозиція роботи. Вони можуть влаштуватись в комерційні компанії як спеціалісти з маркетингу або можуть працювати в комерційному, рекламному та бухгалтерському відділах.

Більше того, технікум надає студентам всі необхідні знання та навички для того, щоб вони могли навіть створити власну торгову компанію.

Ще один цікавий напрямок – це технік індустрії моди або дизайнер. Під час навчання студенти один день на тиждень будуть займатися в CKP на вулиці Барвній у Бидгощі.

Під час навчання з другого класу молодь також проходить практику на робочих місцях – практику організовує школа.

Навчаючись за професією технік індустрії моди, студенти отримують дві кваліфікації:

 1. Проектування та виготовлення одягу. 
 2. Організація процесів виготовлення одягу.

Навчаючись на техніка індустрії моди, студенти мають можливість розвивати художні здібності, набути навички для конструювання одягу, вчитися підготовці та участі у модних показах, вивчати форми моделювання, створювати технічну документацію. Звісно, учні вчаться працювати і з комп’ютерними програмами, які дозволяють виконувати всі проекти, і так далі.

Закінчивши технікум та склавши іспити, студенти можуть продовжити навчання у ВНЗ Польщі

Технік з експлуатації портів і терміналів – це, безумовно, професія Євростандарту! Під час навчання всі студенти також отримують дві кваліфікації:

 1. Обслуговування мандрівників у портах і терміналах. 
 2. Обробка вантажів у портах і терміналах.

Технік з експлуатації портів і терміналів – це спеціаліст у сфері обслуговування пасажирів у портах і терміналах, у тому числі з обробки багажу, а також з організації та проведення робіт, пов’язаних з перевантаженням і зберіганням вантажів і вантажів у портах і терміналах, логістикою, експедируванням. та транспортні компанії.

Випускники технікуму – завдяки високій якості навчання – демонструють відповідні знання та навички, добре володіють іноземною мовою (англійською та іспанською), вміють добре працювати з комп’ютером.

Основними темами професійно-технічних предметів, які викладаються в навчальному закладі, є:

 • обслуговування пасажирів у портах, терміналах та аеропортах;
 • логістика та експедиція;
 • товарознавство, складське господарство;
 • витрати на логістичні процеси;
 • експедиторсько-складська лабораторія;
 • експлуатація вантажно-розвантажувального обладнання;
 • професійна англійська мова;
 • професійна іспанська;
 • практичні заняття та стажування.

Після закінчення освіти випускник, який отримує освіту за професією технік з експлуатації портів і терміналів, може бути працевлаштований в аеропорту, автомобільних та залізничних терміналах, в транспортних і логістичних компаніях і так далі.

І ще один цікавий напрям, про який ми хочемо вам розповісти – це технік з реклами. Під час навчання студенти також отримують дві кваліфікації:

 1. Виконання рекламного повідомлення (тобто оформлення рекламних матеріалів у графічних програмах). 
 2. Керування рекламною кампанією.

Технік з реклами – це дуже цікава і широкопрофільна професія, що поєднує економічні, організаційні, художні, психологічні та лінгвістичні знання. Такий широкий спектр знань і навичок дає можливість випускникам знайти цікаву роботу в сфері реклами, яка є невід’ємним елементом ринкової економіки.

У процесі навчання студент дізнається секрети ефективної реклами та принципи побудови іміджу людей і компаній. У сучасних комп’ютерних класах він навчиться цифровій обробці фотографій, дизайну графічних та рекламних матеріалів, анімації, монтажу фільмів, створенню рекламних роликів тощо. Ознайомиться з графічними та мультимедійними програмами від Corel, Adobe і так далі.

По закінченню навчання випускники зможуть працювати графічними дизайнерами, спеціалістами з маркетингу та торгівлі, спеціалістами зі зв’язків з громадськістю, спеціалістами з реклами, адміністраторами виробництва фільмів і так далі. 

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

2 коментар до “Технікум №9 ім. Марії Домбровської, місто Бидгощ”
 1. Добрий день, хочемо відправити дитину до вас на навчання. Ми з України, сину 14 років, закінчує 9-й клас, і ми вимушені переселенці. Чи є спеціальність у вас, повара?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *