fbpx

Технікум № 9 ім. Ксимени Заневської

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Вас цікавить світ моди? Маєте навички перукаря, візажиста, модельєра  або хочете ними стати? Ви можете розвинути навички, які вже у вас є, або ж навчитися мистецтву перукарства, візажиста чи модельєра в технікумі ім. Ксимени Заневської.

В цьому навчальному закладі найкращі викладачі навчать вас робити зачіски, підбирати зачіску за формою обличчя, макіяж, укладати фігуру. А також аналізувати кольори – підбирати кольори за типами краси, робити макіяж, самопрезентувати, розробляти одяг, створювати одяг. 

В навчальному закладі студенти можуть вступити на одну зі спеціальностей:

 • технік-стиліст;
 • технік-візажист;
 • технік-перукар.

Під час навчання студенти вивчають всі предмети, які потрібні для закінчення загальної середньої освіти, а також профільні предмети. Крім того, вивчають вони і іноземні мови – англійську і німецьку.

Переваги технікуму

Навчальний заклад має кілька вагомих переваг:

 1. По-перше, заклад є лідер професійної освіти. Якщо сказати точніше, то це найкраща школа перукарського мистецтва та краси в Польщі.
 2. Висока здача іспитів. Відсоток студентів, які здають іспити з високими відмітками і успішно, один з найвищих серед польських технікумів.
 3. Співпраця з роботодавцями та перукарськими та косметичними компаніями. Це дуже суттєва перевага, адже випускники, які себе гарно зарекомендували, мають можливість працевлаштуватися одразу після закінчення навчання.
 4. На змаганнях воєводського та всеукраїнського рівня студенти посідають найвищі місця.
 5. Співпраця зі школою в Німеччині. В навчальному закладі проводять польсько-німецький обмін шкіл одягу.
 6. Викладачі практичних предметів – найкращі спеціалісти. Студенти мають можливість вчитися в найкращих!
 7. Школа організовує престижний Всеукраїнський конкурс юних перукарських талантів на «Бурштиновий гребінець» та Національний конкурс макіяжу на «Янтарну помаду».
 8. Співпраця з Міжнародним ярмарком у Гдані, а точніше активна участь у Ярмарку краси та Різдвяному ярмарку.

Також варто відзначити той факт, що технікум має добре обладнану педагогічну базу. Тут усі необхідні для практикування студії: перукарня, макіяж, пошиття одягу, косметика.

Крім того, є в технікуму і власна спортивна база з тренажерним залом і басейном. Для дозвілля і навчання є добре обладнаний читальний зал з мультимедійним обладнанням і бібліотека.

Важливий нюанс! Технікум має власний гуртожиток, їдальню та шкільний буфет.

Для отримання додаткової інформації відвідайте нашу сторінку в Instagram або зателефонуйте 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте не забувайте, що навчання в польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *