fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В технікумі № 8 студентам пропонують два привабливі та орієнтовані на майбутнє курси навчання в цивільних класах і класах у формі. Навчальний заклад є одним із небагатьох технікумів у Сілезії, де навчаються у військових та поліцейських класах! 

На відміну від середньої школи – у технікумі № 8 учні можуть отримати звання техніка та професії! Молодь навчального закладу бере участь у програмі Леонардо да Вінчі, за якою всі студенти щомісячно проходять практику в сонячній Іспанії.

У 2015/2016 навчальному році в технікумі реалізували класи форми міліції. 

Технікум № 8 – це комфортний навчальний заклад, де студенти можуть здобуту перспективну професію!

Перелік спеціальностей

Перша спеціальність, яку можуть обрати абітурієнти – це технік підйомного обладнання. Це відносно новий напрямок, який введено в класифікацію професій професійно-технічної освіти у 2014 році. Набір до цього класу – як і до інших галузей навчання – відбувається у цивільні та уніформі (військові чи поліцейські) класи.

Чим займається такий технік? Підйомні пристрої – рухомі сходи, ліфти навколо нас – у багатоквартирних будинках, установах, торгових центрах. Наразі збиранням, ремонтом та перевіркою цих важливих транспортних засобів взялися люди з різних галузей – електрики, механіки та інші фахівці.

Проте фахівці з цією освітою користуються попитом на ринку праці – знають предмет з нуля. Так і була створена ця цікава і потрібна професія!

Основа освіти базується на основах електротехніки, електроніки та механіки. Під час навчання спеціалісти з підйомного обладнання підтвердять іспитом дві кваліфікації, що виділяються за професією:

  • кваліфікація E.28 Монтаж та обслуговування підйомного обладнання;
  • кваліфікація E.29 Організація робіт, пов’язаних із будівництвом, монтажем та обслуговуванням підйомного обладнання.

В технікумі налагоджена співпраця з Ліфтбудом і Віва Вінді – провідними компаніями, що займаються виробництвом та обслуговуванням підйомного обладнання. Завдяки цій співпраці незабаром ми запустимо сучасний цех підйомного обладнання, студенти навчального закладу щомісячно проходитимуть практику в компаніях, а найкращі випускники можуть розраховувати на цікаву роботу.

Інша цікава і перспективна професія – це технік з охолодження та кондиціонування повітря. Кондиціонування повітря в офісах, громадських будівлях, торгових центрах та будинках стає все більш популярним! Монтаж, технічне обслуговування, ремонт та перевірка систем кондиціонування повітря є першочерговим завданням техніка цієї професії.

Тож технік з охолодження та кондиціонування повітря – є перспективною професією, яка введена до класифікації професійно-технічної освіти у 2014 році через динамічний розвиток галузі виробництва та послуг у сфері кондиціонування повітря. Технік має кваліфікацію для встановлення, експлуатації та модернізації холодильного та кондиційованого обладнання в промислових, житлових та транспортних будівлях. 

Студенти набувають навичок зі складання та монтажу компресорів, термостатів, агрегатів та теплоізоляції. Вони можуть програмувати холодильні або кондиціоновані пристрої та збирати з’єднання, гідравлічні та пневматичні системи, вузли та механізми холодильних пристроїв, кондиціонерів чи систем кондиціонування повітря. Також учні вчаться вміти підбирати холодильні пристрої та кондиціонування повітря до конкретних потреб, розмірів приміщення та теплових умов.

Випускники можуть знайти роботу в:

  • компанії, що займаються проектуванням, монтажем, ремонтом та модернізацією холодильних, кондиціонованих та вентиляційних установок і пристроїв;
  • підприємства, що здійснюють моніторинг технічного стану цих установок і пристроїв, проведення їх технічного обслуговування та обслуговування;
  • власні компанії, що працюють у цій галузі.

Визначені кваліфікації за професією проводиться за такими групами, як:

  1. E.30. Монтаж, експлуатація та обслуговування холодильного обладнання та установок. 
  2. E.31. Монтаж, експлуатація та обслуговування обладнання та установок кондиціонування повітря.

Після зарахування до школи за певним напрямом навчання учень обирає клас – цивільний чи формений (військовий чи поліцейський).

Наступна спеціальність – це технік телекомунікацій. Ця професія користується попитом, адже телекомунікації серед нас! Щодня ми надсилаємо десятки sms, mms, розмовляємо по телефону та користуємося Інтернетом. У галузі техніки телекомунікації студенти дізнаються технічні секрети передачі інформації, дізнаються про системи та пристрої, які використовуються в сучасних телекомунікаціях.

Телекомунікації – сфера, що динамічно розвивається, тому учні можуть сміливо пов’язувати з нею своє професійне майбутнє, вивчаючи Телекомунікації в майбутньому або працюючи в одній із багатьох компаній телекомунікаційної та ІКТ індустрії!

Після вступу до навчального закладу учень обирає клас – цивільний чи формений (військовий чи поліцейський).

Технік пристроїв і систем відновлюваної енергії працює з відновлюваними джерелами енергії є екологічною, чистою альтернативою звичайним джерелам енергії. Сонячні батареї на дахах будинків, вітряки, що забезпечують електроенергію завдяки силі вітру, геотермальні джерела, теплові насоси, гідроелектростанції – це майбутнє енергетики, якому ви навчитеся в нашій Школі.

Програма підготовки за професією технік обладнання та систем відновлюваної енергетики включає:

  1. Широко зрозумілі питання відновлюваних джерел енергії, їх ресурсів, придбання, проектування та використання у сфері сонячної енергії, вітроенергетики, геотермальної енергії, гідроенергетики та використання біомаси. 
  2. Питання, пов’язані з технологіями відновлюваної енергетики, екологічним ефектом переробки енергії, правовими основами захисту навколишнього середовища та розвитку відновлюваної енергетики в Польщі та у світі, а також елементи енергетичної політики Польщі.
  3. Студенти також отримують знання в області аналогових і цифрових вимірювальних системах, системах чисельного керування та регулювання та використання комп’ютерної техніки при проектуванні та експлуатації енергетичних приладів.

Випускники, які знають останні досягнення в галузі відновлюваних джерел енергії та законодавчі умови в цій сфері, будуть підготовлені до виконання завдань у сфері одержання відновлюваних джерел енергії, підкріплених елементами законодавства у сфері будівництва, енергетики, екології та водопостачання та водовідведення. управління.

Відновлювані джерела енергії – це майбутнє енергії та сучасна необхідність її використання, що є результатом систематичного зростання цін на паливо та зростаючого усвідомлення необхідного захисту навколишнього середовища.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *