fbpx

Технікум № 7 ім Польських Переможців Енігми у Вроцлаві

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Інформація надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

Середня освіта в Польщі – це широкі можливості для українських студентів і можливість працевлаштування в країнах ЄС. Саме тому все більше батьків шукають можливість влаштуати своїх дітей до польських технікумів чи ліцеїв. Таких навчальних закладів є дуже багато. І сьогодні ми розповімо про технікум №7 ім. Польських Переможців Енігми.

Це навчальний заклад, який розташований в центрі міста, недалеко від залізничного та автобусного вокзалів, поблизу Домініканського та Грюнвальдзкого. Будівля технікуму має чотири поверхи і є дуже просторою з широкими і світлими коридорами. Більше того, в закладі є окрема спортивна база!

Заняття в технікумі проводяться з 7.45 до 15.35, а педагогічний колектив складається з 66 осіб. Це виключно дипломовані викладачі, призначені і викладачі за контрактом. 

Проте варто відзначити, що будівля технікуму є такою, яка не пристосована для людей з обмеженими фізичними можливостями. І це поки що найбільший мінус навчального закладу.

Перелік спеціальностей

В технікумі № 7 українські абітурієнти можуть отримати одну з представлених спеціальностей:

 1. ІТ-спеціаліст.
 2. Технік електронік.
 3. ІКТ технік.

Кожна з цих спеціальностей має свої особливості і переваги, а які саме – давайте розбиратися далі.

ІТ-спеціаліст

Студенти, які обрали саме таку спеціальність, мають можливість навчатися на англійській та німецькій мові. Сама сфера навчання пов’язана із застосуванням інформатики в усіх галузях економіки та науки.

Які риси характеру і навички повинні мати студенти, щоб успішно вчитися на ІТ-спеціаліста? По-перше, це вміння творчо, аналітично та логічно мислити, а також зацікавленість інформатикою та мережевими комунікаціями. По-друге, студент має бути дуже дисциплінованим і відповідальним, зі здатністю концентруватися, бути проникливим, передбачати наслідки прийнятих рішень. По-третє, працювати в сфері ІТ неможливо, якщо відсутнє бажання постійно вдосконалюватись у професії. І, звісно, що ця спеціальність потребує вміння співпрацювати з людьми.

ІТ-спеціаліст – це той, хто має пристрасть до точної роботи, порядку та регулярності!

Термін навчання складає 5 років. По закінченню навчання студент отримує диплом ІТ-техніка. Він є свідченням того, що учень готовий до виконання такої роботи, як:

 • програмування;
 • використання готових прикладних програмних пакетів;
 • проектування та налаштування баз даних;
 • адміністрування баз даних та систем обробки інформації;
 • вибір апаратних і програмних конфігурацій для різних додатків; 
 • управління локальними комп’ютерними мережами та контроль за їх роботою.

Технік-електронік

За цією спеціальністю студенти теж навчаються протягом п’яти років. І також вони мають можливість вчитися на англійській і німецькій мові. Але найголовніше те, що по закінченню навчання та підтвердження вищевказаної кваліфікації випускники отримують диплом електронного техніка, який необхідний для працевлаштування в комп’ютерних компаніях, підприємствах, що використовують та експлуатують електронні апарати, пристрої та обладнання. 

Випускник може претендувати на роботу на таких посадах: 

 • дизайнер;
 • технік з комп’ютерного обслуговування;
 • контролер якості або керівник виробництва, тощо.

Загалом технік електронік може виконувати роботу, яка пов’язана організацією робочих місць на виробництві, запуском та обслуговуванням електронних пристроїв, технічним оглядом на всіх етапах виробництва, і так далі.

Електронний технік може бути працевлаштуватися на промислове підприємство, де виробляються або використовуються електронні пристрої, а також в майстерні по ремонту електронних пристроїв і на заводи, що встановлюють електронні пристрої, тощо.

ІКТ технік

Так само, як і у випадку з двома попередніми спеціальностями, студенти, які обрали професію ІКТ техніка, мають можливість продовжити навчання англійською та німецькою мовами.

Сама ж професія підійде тим, хто цікавляться інформатикою та мережевими комунікаціями, має почуття дисципліни та відповідальності, а також здатність до концентрації та проникливості. Крім того, спеціальність потребує технічної та будівельної фантазії. Також студенти мають бути готовими до того, що доведеться виконувати важку роботу.

Тривалість навчання теж складає 5 років, а по закінченню навчання студент отримує диплом ІКТ-техніка, який дає йому можливість отримати робоче місце на підприємствах, які використовують інформацію в електронному вигляді, а також компаніях, що займаються монтажем і продажем комп’ютерів. Також випускники можуть працювати в органах державного управління та на підприємствах, що експлуатують системи ІКТ, тощо.

Щоб дізнатися про те, які документи потрібні для вступу в технікум, можете для початку ознайомитися з ЦІЄЮ інформацією. А для більш розгорнутої відповіді ви можете звернутися до менеджерів ГО “Atomy” за телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *