fbpx

Технікум № 4 ім. Ігнація Лукасевича

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Технікум і Польщі – це відмінна можливість отримати повноцінну середню освіту разом із спеціальністю. Саме тому ми пропонуємо вам звернути увагу на технікум імені Ігнація Лукасевича в місті Бидгощ. 

Мова йде про хімічну середню школу, в якій студенти з України можуть здобути професію технік-аналітик, наприклад. В навчальному закладі приділяють максимум уваги вивченню хімії, математики, англійської та німецької мова. Загалом технікум готує студентів для медичного, хімічного, фармацевтичного та суміжних факультетів.

Всі студенти мають можливість пройти стажування в аналітичних лабораторіях, а після того, як навчання буде завершене, випускники можуть влаштуватись на роботу у промислових, медичних, судово-медичних лабораторіях, тощо.

Перелік спеціальностей

Технікум №4 в місті Бидгощ надає можливість учням обрати для подальшого навчання наступні спеціальності:

  • технік-аналітик;
  • техник фотографії і мультимедіа;
  • технік графічного і цифрового друку.

Розглянемо більш детально кожну з представлених спеціальностей.

Технік-аналітик

Технік-аналітик виконує аналітичні випробування хімічного складу сировини, проміжних продуктів, продуктів та інших матеріалів. Також він робить спеціалізовані аналізи для потреб експериментальних досліджень та промисловості, використовуючи в своїй роботі лабораторне обладнання та апаратуру, а також хімічні реактиви, сучасні аналітичні, класичні, фізико-хімічні та біохімічні способи.

Крім того, технік-аналітик збирає та готує зразки аналізованого матеріалу. Він бере участь у випробуваннях, експериментальних дослідженнях, відборі проб та вимірах поза постійного робочого місця. Для його повноцінної роботи потрібне сучасне лабораторне обладнання та набори для проведення спеціалізованих аналізів. Аналітик готує заявку на лабораторний посуд, основне обладнання та реактиви, веде документацію.

Технік фотографії і мультимедіа

В навчальному закладі готують також фахівців у галузях, які пов’язані з мультимедіа і використовують різноманітні форми комунікації: від фотографії до звуку, кіно та анімації, а також Інтернет-публікацій.

Вибравши цей напрям навчання, студент має можливість зрозуміти технічні аспекти аналогової та цифрової фотографії, познайомитися з практичними питаннями, пов’язаними з роботою у фотостудії та на відкритому повітрі. Також він має можливість вивчити методи корекції та редагування фотографій, освоїти використання фото- та кінотехніки, познайомитися з її влаштуванням та принципами роботи.

У сучасних комп’ютерних лабораторіях студенти вивчають методи обробки цифрових фотографій, графічний дизайн, анімацію, методи монтажу фільмів тощо. Також вони знайомляться з графічними та мультимедійними програмами, які цінуються ринку праці: 

  • Adobe Photoshop;
  • Adobe Illustrator. 

Студенти дізнаються всі секрети ефективної реклами та принципи побудови іміджу людей та компаній.

Технік графічного мистецтва та цифрового друку

Технік графічного мистецтва та цифрового друку – це широкопрофільна професія. Студенти навчаються галузі, яка прямо пов’язана з мультимедіа і використовує різні форми інформації та різні форми комунікації.

Технік займається підготовкою матеріалів до друку у сенсі слова. Він підтримує різні типи графічних програм та типові комп’ютерні програми для набору тексту:

  • Adobe Photoshop;
  • Adobe Illustrator;
  • Adobe InDesign;
  • CorelDraw.

Використовуючи надані матеріали у вигляді тексту, діаграм, фотографій, таблиць, технік графічного мистецтва та цифрового друку виконує обробку графічних матеріалів та тексту, займається корекцією кольорів, форматуванням тексту та графіки, а також розміщення тексту та графіки на друкованому аркуші за допомогою комп’ютерного обладнання.

Як бачити технікум імені Ігнація Лукасевича – це навчальний заклад, який пропонує для навчання найбільш перспективні спеціальності. Якщо ви хочете дізнатись більше, звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за цими номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Наші менеджери зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте не забувайте, що навчання в польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *