fbpx

Технікум № 3 в місті Лодзь

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

В центральній Польщі розташоване місто Лодзь, яке є не тільки центром Лодзького воєводства, а ще й центром польської електронної промисловості. Засноване місто було в XIII столітті, а сам статус “міста” йому надали ще в далекому 1423 році.

Місто Лодзь є дуже мальовничим і саме тут розташований технікум № 3, який входить до складу комплексу загальноосвітніх шкіл № 3 м. Лодзь. 

Комплекс старших середніх шкіл № 3 існує з 2002 року. І створений він був у зв’язку з реформуванням освіти та поділом на початкову, молодшу середню та старшу середню школи. З 1984 по 2002 рік ця школа мала назву Zespół Szkół Energetyczno – Instalacyjnych. 

Комплекс енергетичних та інсталяційних шкіл об’єднали з двома школами: Енергетичним технікумом № 2 у Лодзі та Комплексом будівельних шкіл № 2 у Лодзі. Спортивні традиції вищезгаданих навчальних закладів були і продовжуються в багатьох видах спорту, серед яких:

  • юнацький баскетбол;
  • волейбол для дівчат та хлопчиків;
  • гандбол для дівчат та хлопчиків;
  • юнацький футбол;
  • легка атлетика;
  • плавання;
  • настільний теніс. 

Молодь готували до участі у змаганнях із вищезгаданих спортивних дисциплін відмінні вчителі фізкультури. У технікумі № 3 у наступному навчальному році учні зможуть навчатися за такими спеціальностями, як логістик, технік з охолодженні та кондиціонування повітря, технік пристроїв та систем відновлюваної енергії.

Розглянемо спеціальності, які були перераховані, більш детально.

Опис спеціальностей

Почнемо з техніка з охолодження та кондиціонування повітря. Це нова професія, яка введена в класифікатор професій професійно-технічної освіти в серпні 2014 року.

Випускники навчального закладу мають широкі технічні знання, навички планування, організації, управління та використання нормативно-правових актів у сфері холодильних і кондиціонуючих установок і пристроїв. 

Також випускники готуються до організації та виконання робіт, пов’язаних із будівництвом холодильного та кондиціонерного обладнання та установок. Вони мають можливість спланувати та змонтувати холодильне та кондиціонерне обладнання та системи за останніми технологіями.

Що стосується можливостей працевлаштування, то випускники технікуму можуть претендувати на робочі місця у компаніях, що займаються будівництвом, монтажем, обслуговуванням та ремонтом холодильного та кондиціонерного обладнання та установок. Крім того, вони мають змогу відкрити власний бізнес у цій галузі.

Що стосується техніка з логістики, то мова йде про планування, впровадження та контроль управління командами людей, а також матеріалами, сировиною, продукцією таким чином, щоб досягти найкращого ефекту для компанії.

Можливості працевлаштування для логіста досить перспективні! Випускник може працювати в органах місцевого самоврядування, на промислових підприємствах, а також у торгових, дистриб’юторських, сервісних і транспортно-експедиторських компаніях на посадах.

Технік пристроїв та систем відновлюваної енергії бере участь у організації робіт, пов’язаних з монтажем пристроїв та установок систем відновлюваної енергії: сонячної, вітрової, водної, геотермальної, водневої та біомаси, проведення технічного обслуговування та ремонту пристроїв та монтажу систем відновлюваної енергії та розбирання пристроїв для отримання енергії відновлюваної енергії контроль роботи пристроїв та установок та функціонування систем відновлюваної енергії консультування щодо можливості використання обладнання та систем відновлюваної енергетики.

Якщо вас цікавить вступ до технікуму № 3 в місті Лодзь, то звертайтеся до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Вони зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте не забувайте, що навчання в польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *