fbpx

Технікум № 20 імені Зенона Клеменсевича в Кракові

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Зенон Людвік Клеменсевич народився 2 листопада 1891 року у Тарнуві. Нестало відомого польського діяча 2 квітня 1969 року у Завоє-Підполицях поблизу Сухої-Бескидзкої. Зенон Клеменсевич був польським мовознавцем, професороом Ягеллонського університету, членом Польської академії знань та Польської академії наук.

І саме ім’ям цієї видатної людини назавано технікум № 20. В цьому навчальному закладі наразі діють три профілі для навчання. Кожен з них має свої особливості є дуже перспективним.

Опис профілів

Перший профіль – це технік графіки та цифрового друку. На курсі вивчають такі предмети, як:

  • іноземні мови: англійська німецька;
  • математика (обов’язковий предмет);
  • польська мова
  • інформатика.

Навчання охоплює діяльність, пов’язану з підготовкою та друком видавничих матеріалів і просторових об’єктів, від графічного дизайну, через технологічні процеси, до процесів цифрового друку. 

Студенти на практиці освоюють використання таких програм, як: 

  • Photoshop;
  • Illustrator;
  • CorelDraw;
  • InDesing;
  • Quark
  • програмне забезпечення для 3D-моделювання. 

Навчаються розробляти та готувати до друку візитки, білборди, банери, газети, книги та етикетки. Вони вивчають методи проектування та друку 3D просторових об’єктів методом FDM. Випускники знайдуть роботу у видавництвах, рекламних агентствах, студіях DTP, друкарнях або розпочнуть власну справу.

Другий профіль навчання – це технік фотографії та мультимедіа. Під час навчання студенти вивчають Іноземні мови: англійську і німецьку. А також до вивчення обов’язковими є інформатика і математика. 

Технік фотографії і мультимедіа – це професія, яка поєднує захоплення з повсякденною роботою. Призначений для проникливих, чутливих людей, які характеризуються почуттям естетики та високою особистою культурою. Студенти засвоюють правила правильної фотозйомки та вивчають свідомо впливати на техніку, динаміку та пластичність отриманого зображення. 

Ця професія також підготує до реалізації мультимедійних проектів, від створення таких матеріалів, як фотокаст, анімація та відео. Крім того, студенти освоюють практичне використання таких програм, як: Photoshop, After Effect, Premiere Pro, Flash. По закінченню навчання випускники можуть знайти роботу у фото- та рекламних студіях, у фотомагазинах, а також можуть відкрити власну справу.

Третій профіль навчання – це рекламний технік. Під час навчання студенти обов’язково вивчають англійську і німецьку, польську, математику і інформатику. 

Ця професія для творчих особистостей, які люблять технологічні та комунікаційні новинки. У технікумі учні навчаються планувати медіа-стратегії, рекламні кампанії, розробляти рекламу, створювати додатки та мультимедійні презентації, вивчають комп’ютерні програми та графічні прийоми, корисні в цій діяльності.

По закінченню навчання випускники можуть бути працевлаштовані в рекламні агентства, медіа-будинки, маркетингову діяльність великих, середніх і малих підприємств та PR-агенції.

Якщо вас зацікавила ця інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *