fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Історія 225-ти років Конрадинума є частиною історії 1000-річного Гданська. Саме з Гданську у 16 ​​столітті походить рід Конраді, від прізвища якого і походить назва нашого навчального закладу – CONRADINUM.

У 1742-1798 роках жив останній з Конраді – Чарльз Фредерік Конраді. Оскільки нащадків у нього не було, і він хотів зберегти своє прізвище для нащадків, у 1794 році він написав заповіт, за яким передав усе своє майно фонду Чарльза Фредеріка Конраді. Завданням Фонду було створення школи під назвою заповідача «Губернська школа та освітній інститут імені Конраді».

Завдяки величезній власності 10 жовтня 1801 року в Янкові було відкрито школу та навчальний заклад, а в квітні 1843 році — міську вищу школу та гімназію. Рішенням опікунської ради у 1898 році було розпочато будівництво нового шкільного корпусу у Вжещі на сьогоднішній вул. Пірамович. Урочисте відкриття нового місця навчального закладу відбулося 17 жовтня 1900 року. На той час в його склад входили шкільні будівлі, пансіонат, спортивні зали, санітарні корпуси та великий сад.

Після Другої світової війни 31 жовтня 1945 року розпочалися заняття в Державній суднобудівній школі «Конрадінум». Відтоді Conradinum став кузнею польських суднобудівників та інженерів. Тоді ж була встановлена ​​і обов’язкова форма конрадіністів за зразком уніформи офіцера польського флоту. Така уніформа використовується в Conradinum і донині.

Протягом наступних років навчальний заклад зазнав численних змін, серед яких: будівництво нового флігеля, створення та ліквідація 18 ЗОШ та СШ. Також кілька разів змінювалася назва школи. З 2019 року «Конрадінум» носить назву «Конрадінум» корабельно-технічне училище, до складу якого входять технікум № 18.

Починаючи з 1945 року, майже 16 000 конрадіанців закінчили Конрадінум. Сьогодні Conradinum – це поєднання понад 225-річної традиції та сучасності.

Перелік спеціальностей

Серед спеціальностей. яким можна навчитися в технікумі, є професія техніка-мехатроніка. Студенти цієї професії навчаються таким навичкам, як:

  • складання мехатронних пристроїв і систем;
  • введення в експлуатацію мехатронних пристроїв і систем;
  • виконання технічного обслуговування мехатронних пристроїв і систем;
  • експлуатація мехатронних пристроїв і систем;
  • створення технічної документації на мехатронні пристрої та системи;
  • програмування мехатронних пристроїв і систем; програмування промислових роботів.

Також абітурієнти можуть обрати для навчання професію техніка суднобудування, навчаючись на якій учні вчаться збірному виготовленню та складанню корпусу суден, проведенню ремонтно-модернізаційних робіт на корпусах суден, підготовці цехової документації та технологічних процесів обробки, виготовленню, складанню, оснащенню, ремонту та модернізації корпусної конструкції суден із застосуванням комп’ютерної техніки. Також техніки суднобудування вчаться виконувати та контролювати роботи, пов’язані зі складанням корпусів, їх обладнанням та ремонтом корпусів суден.

Спеціальність техніка електроніка дозволяє студентам освоїти такі навички, як будівництво та введення в експлуатацію промислових електроустановок і на суднах на основі технічної документації, складання та введення в експлуатацію промислових електричних машин і пристроїв, а також на суднах на основі технічної документації. Також вони освоюють процеси обслуговування промислових електроустановок, машин і приладів, правила і методи експлуатації промислових електроустановок, експлуатацію промислових електричних машин і пристроїв, а також на суднах.

Спеціальність техніка підйомних пристроїв дозволяє студентам освоїти правила прийому замовлень на ремонт, огляд, технічне обслуговування підйомного обладнання, планування та виконання контрольних заходів, технічних оглядів та оцінки технічного стану підйомних пристроїв, виконання поточного ремонту середніх і основних машин і підйомних пристроїв, розбирання частин механізмів підйомного обладнання з метою перевірки ступеня зносу, регенерація деталей машин і підйомних пристроїв. крім того, студенти вчаться технічному обслуговуванню та антикорозійному захисту машин і підйомних пристроїв, заміні робочих рідин відповідно до вимог охорони навколишнього середовища, тощо. 

Абітурієнти під час вступу можуть обрати і спеціальність техніка з охолодження та кондиціонування повітря. Студенти цієї професії навчаються таким навичкам, як:

  • монтаж та введення в експлуатацію холодильних, кондиціонуючих і теплонасосних пристроїв і установок;
  • оцінка технічного стану холодильного, кондиційованого та теплонасосного обладнання та установок;
  • експлуатація та обслуговування холодильного, кондиційованого та теплонасосного обладнання та установок;
  • ремонт та модернізація холодильного, кондиційованого та теплонасосного обладнання та установок;
  • організація робіт, пов’язаних з монтажем та експлуатацією холодильного, кондиціонованого та теплонасосного обладнання та установок; демонтаж холодильного та кліматичного обладнання та установок, а також теплових насосів, відновлення та обробка робочих речовин.

Іще в технікумі студенти можуть обрати спеціальність техніка мехатроніка. Навчаючись цій професії, вони вчаться виготовляти елементи машин, пристроїв та інструментів ручною обробкою, а також деталі машин, приладів та інструментів механічною обробкою. Також вони вчаться виготовленню елементів машин, пристроїв та інструментів методом 3D-друку і виконанню з’єднань елементів машин, пристроїв та інструментів. Крім того, вони отримують навички з ремонту і технічного обслуговування елементів машин, приладів та інструментів, тощо.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *