fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Технікум № 11 входить до комплексу ЗОШ №1 у Кельце, який розташований в привабливому місці серед зелені. Протягом навчального року учні з-за меж Кельце можуть проживати в шкільному пансіонаті, розташованому в безпосередній близькості від будівлі школи. 

Усі студенти можуть насолоджуватися харчуванням протягом усього дня. У закладі є:

  • повнорозмірний спортивний зал;
  • тренажерний зал;
  • станції TRX. 

Студенти також користуються сучасною мультимедійною проекційною кімнатою Чарлі. 

Заняття з ІТ проводяться у двох комп’ютерних класах. Останній ремонт, включаючи оновлення поверхні залу та модернізацію трибун, відбувся у січні 2015 році. Триває ремонт інтер’єрів школи та гуртожитку. 

В технікумі є предметні гуртки, що розвивають інтереси студентів. Наприклад, з вивчення різних мов, а також біологія, хімія, інформатика. Якщо студенти мають проблеми з навчанням, то вони можуть записатися на предметні невідкладні заняття для слабкіших учнів. 

Додамо, що в навчальному закладі діє Стипендіальна програма Per aspera ad astra для видатних студентів та видатних спортсменів. Учні технікуму є ведучими та авторами наукових сесій циклу «Патріотизм вчора, сьогодні і завтра», на які запрошують представників світу науки та культури з усієї Польщі та з-за кордону. 

Під патронатом Національного інституту кіно в технікумі організовують кіноконкурс «Кельце Клапс». Заклад постійно співпрацює з науковими співробітниками Ягеллонського університету в Кельце, WSEPiNM im. E. Lipiński у Кельце, PŚ у Кельце та Центром культури Ziemowit – філія Центру культури Zameczek. 

Технічне училище No 11 у Кельце – це школа, яка не уникає освітніх та педагогічних завдань. Тут допомагають студентам розвивати їхні пристрасті. Викладачі прагнуть надати своїм випускникам знаннями та навичками, які дозволять їм продовжити освіту чи знайти привабливе місце на ринку праці.

Перелік навчальних напрямів

В технікумі № 11 студенти можуть обрати спеціальність техніка фотографії та мультимедіа. Це фахівець у сфері запису, обробки, тиражування та публікації зображень, а також реалізації мультимедійних проектів з використанням різних технік та носіїв зображень. Він займається оптичним зображенням усіх видів об’єктів та збереженням їх зображення традиційними або цифровими методами. 

Технік фотографує архітектуру, фотографує архітектурні об’єкти, натюрморти, тварин і природу, робить: фотографії людей, репортажі, рекламні та технічні знімки. Реєструє та готує цифрові матеріали до публікації в ЗМІ. Створює та публікує інтернет-мультимедійні проекти. Вибирає та використовує ІТ-інструменти для виконання конкретних завдань.

Технік із фотографії та мультимедіа може керувати власною сервісною діяльністю, працювати у фотокомпанії або працювати в галузях чи установах, які використовують у своїй діяльності фото та мультимедійні рішення. Це редакції, рекламні агентства, телебачення, поліція, бібліотеки, музеї, науково-технічні установи та архіви, а також широко зрозумілий сектор електронних послуг.

Також учні можуть обрати професію техніка-будівельника. Він бере участь у будівельних роботах, веде будівельну документацію, готує та контролює будівельне виробництво в різних підрозділах підприємства. Також він здійснює будівельний нагляд за дорученням інвестора або органу місцевого самоврядування, а ще:

  • складає кошториси та менш складні проектні роботи;
  • проводить будівельні інвентаризації;
  • самостійно або під керівництвом інженера проектує, виготовляє або контролює виконання малих інженерних споруд у вигляді малих мостів, віадуків, підземних переходів, залізобетонних, сталевих або дерев’яних конструкцій, тощо.

Крім того, абітурієнти можуть стати техніками з графіки та цифрового друку. Технік з графіки та цифрового друку – це спеціаліст, який буде підготовлений до публікації графічних робіт для друку, керування цифровими виробничими системами, що використовуються в поліграфії, графічних та мультимедійних презентаціях, виконання та впровадження мультимедійних інтернет-проектів, а також ведення поліграфічних процесів.

Технік графічного та цифрового друку – це професія для людей з креативним мисленням, великою просторовою уявою, вмінням створювати нові рішення та незвичайні ідеї. Практично в кожному рекламному агентстві, у всіх видавництвах та цифрових друкарнях є технік із графічного та цифрового друку. Від його майстерності залежить остаточний вигляд веб-банерів, дизайн веб-сайтів, листівок, газет, журналів і книг.

Підведемо підсумок

Якщо вас зацікавила представлена інформація, ви можете зв’язатися з менеджерами ГО “Atomy” за цими телефонними номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! Також ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

З приводу того, які документи потрібно підготувати для вступу, ви можете поки ознайомитися з ЦІЄЮ статтею. Проте ми не втомлюємося вам нагадувати, що навчання в більшості польських технікумах ведеться виключно польською мовою. Саме тому потрібно завчасно потурбуватися про те, щоб ваша дитина добре нею володіла. Зауважимо, що рівень знання польської мови абітурієнта також береться до уваги під час вступу. 

Вивчити польську мову ви можете разом іншими учнями. які вже навчаються за програмою команди ГО “Atomy”. приєднатися дуже легко – просто тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *