fbpx
Технік бджільництва в Pszczelej Woli

Технік бджільництва є пропозицією для всіх, хто хоче пізнати таємниці біології та розвитку бджолиної сім’ї – знання про життя бджіл вважалося частиною таємних знань, які ретельно охоронялися. Технікум бджільництва дає можливість пізнати ці таємниці, розвинути свою пристрасть і здобути цікаву професію. Знання, отримані в школі, дозволять і полегшать ведення власного пасічного господарства, а складання іспиту на атестат зрілості відкриє дорогу до навчання на будь-якому напрямі у вищих навчальних закладах!

Єдина школа бджільництва в Польщі та Європі з 75-річною традицією у підготовці бджолярів.

Бджоли завжди надихали Великих цього Світу (Арістотель, Гомер, А. Ейнштейн, о. Ю. Дзержон та багато інших) на пізнання таємниці біології та розвитку бджолиної сім’ї. Іноді знання про життя бджіл вважалося частиною таємних знань, які ретельно охоронялися. Технікум бджільництва дає можливість пізнати ці таємниці, розвинути свою пристрасть і здобути цікаву професію. Знання, отримані в школі, дозволять тобі вести власне пасічне господарство, а складання іспиту на атестат зрілості відкриє дорогу до навчання на будь-якому напрямі у вищих навчальних закладах!

Під час навчання ти матимеш можливість здобувати, поглиблювати та перевіряти теоретичні та практичні знання під час оплачуваних практик у професійних бджолярів в Австрії, Німеччині, Люксембурзі, Франції, Шотландії та Італії. Крім того, ти вдосконалиш іноземну мову, заведеш багато нових знайомств, познайомишся з країною та її традиціями.

У своїй новій школі в Пшчелі Волі ти познайомишся з однокурсниками з усієї Польщі та не тільки, у нас навчаються також іноземці. Пшчеловольські симпатії вже неодноразово поєднали багатьох на все життя.

Заняття проводить високо кваліфікований викладацький склад Технікуму бджільництва (більшість – випускники школи), який чудово поєднує теорію з практикою (ведуть власні пасіки).

Предмети на розширеному рівні: біологія.

Отримавши звання техніка-бджоляра, ти зможеш вести професійну пасіку, а ще:

 • Звання техніка-бджоляра також надає тобі сільськогосподарську освіту, необхідну для використання коштів ЄС.
 • У школі уроки закінчуються найпізніше о 15:05!!!
 • Ти можеш жити в гуртожитку!!! На тебе чекає цікаве життя!!!

Випускник школи, який здобув професію бджоляра, підготовлений до виконання наступних професійних завдань:

 1. Ведення пасіки традиційними та екологічними методами.
 2. Виконання робіт, пов’язаних з веденням рослинництва та тваринництва.
 3. Управління та обслуговування транспортних засобів, машин і пристроїв, що використовуються у сільськогосподарському та бджільницькому виробництві.
 4. Продажу сільськогосподарської та бджільницької продукції.

Крім того, ти можеш розпочати та вести підприємницьку діяльність, а також знатимеш іноземну мову, орієнтовану на професійну діяльність.

  Бажаєте вступити до Technikum Pszczelarskie w Pszczelej Woli? Тоді пишіть на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *