fbpx

Сучасні професії і безкоштовне навчання: ІТ-спеціаліст

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Що таке сучасні професії? Це ті професії, які користуються найбільшим попитом на ринку праці і мають пряме відношення до сучасних технологій і розробок. Так, професія ІТ-спеціаліста станом на сьогодні є дуже популярною, адже жодне підприємство чи компанія не обходить без програмістів і системних адміністраторів. ІТ-шнік може створювати сайти, займатися розробкою програмного забезпечення, тощо. 

Загалом же ця спеціальність характеризується універсальністю, оскільки ІТ-шники потрібні практично всюди, де введена комп’ютеризація.

Сучасні професії в Польщі – як отримати

Якщо ваша дитина хоче стати саме ІТ-спеціалістом, то відзначимо, що у державних технікумах Польщі можна отримати спеціальність “Технік інформатик”. Абсолютно безкоштовно від досвідчених викладачів з високою професійною кваліфікацією ваша дитина може отримати максимально широкі знання і навички в трьох областях комп’ютерної індустрії:

 1. Монтаж і експлуатація персональних комп’ютерів і периферійних пристроїв.
 2. Проектування локальних комп’ютерних мереж та мереж управління.
 3. Створення веб-додатків і баз даних та адміністрування баз даних.

По закінченню навчання він або вона отримає диплом європейського зразку, який дозволить або влаштуватися на роботу в Польщі чи країнах ЄС, або продовжити навчання у ВНЗ.

Про переваги навчання

Учні, які обрали саме спеціалізацію ІТ-шника, під час навчання здобудуть такі навички, як:

 • встановлення, оновлення і переналаштування персональних комп’ютерів;
 • встановлення і оновлення операційних систем і додатків;
 • налаштування і здійснення обслуговування комп’ютерної периферії;
 • виявлення і усунення пошкоджень апаратних компонентів ПК і несправностей ОС і додатків;
 • здійснення проектів локальної мережі;
 • налаштування маршрутизаторів та пристроїв безпеки;
 • контролювання роботи устаткування локальних обчислювальних мереж;
 • керування обліковими записами користувачів і груп користувачів ОС або комп’ютера.  

ІТ-спеціаліст після навчання буде вміти знаходити і усувати причини несправностей в мережевих системах і розробляти структуру сайтів. Так, він також вмітиме створювати веб-сторінки, використовуючи мов розмітки гіпертексту. До кваліфікації ІТ-спеціаліста входить і вміння виконувати графічний дизайн, створювати і управляти базами даних, а також їх безпекою.

Загалом же ІТ-шник вчиться використовувати інструкції, функції, процедури, об’єкти, методи обраних мов програмування, тощо. 

В польському технікумі термін навчання триватиме 5 років. Мова навчання – польська, тому варто наперед подумати про те, щоб вивчити її до того, як вступити до навчального закладу. Команда ГО “Atomy” готова вам в цьому допомогти! Просто тисніть на помаранчеву кнопку в кінці сторінки, щоб записатися в нашу програму по вивченню польської мови

Перспективи працевлаштування

Нескладно здогадатися, що технік інформатик має досить широкі можливості працевлаштування. Він може претендувати на роботу в усіх компаніях, які використовують комп’ютери.

Фахівців в сфері ІТ розшукують компанії в кожній галузі. адже практично всі вони мають власні комп’ютерні бази даних. Особливо часто таких фахівців потребують банки, офіси, засоби масової інформації, телекомунікації, школи і університети. І, звісно, вони потрібні компаніям, які спеціалізуються на поставках комп’ютерної техніки.

Спеціаліст в галузі ІТ може працювати адміністратором мережевих ОС і комп’ютерних мереж, а також розробником передових мов програмування. Крім того, він може бути графічним дизайнером і фахівцем мультимедійних пристроїв. 

Тож не зволікайте, а зробіть крок у майбутнє! Звертайтеся до менеджерів “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750, щоб дізнатися більше корисної інформації. Консультація з приводу навчання в польських технікумах і ВНЗ надається безкоштовно!

Також ви можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *