fbpx

Багато навчальних закладів Польщі мають свої власні гуртожитки, де студенти можуть проживати під час навчання. Звісно є такі заклади, в яких немає гуртожитків, але таке трапляється рідко. І це точно не перепона для того, щоб вчитися в Польщі. Адже тут діють цілі мережі гуртожитків для студентів. От, наприклад, мережа Student Depot – це приватні академіки з рівнем проживання “Комфорт”.

Де такі гуртожитки можна знайти?

Гуртожитки мережі розташовані у містах, де зосереджена велика кількість навчальних закладів. А тому можете бути впевненими, що Student Depot є в таких містах, як:

 • Варшава;
 • Краків;
 • Люблін;
 • Вроцлав;
 • Лодзь;
 • Гданськ;
 • Познань.

В цьому році мережа відкрила ще один гуртожиток у Варшаві в одному з центральних районів Mokotow. Розташований будинок для студентів поруч зі станцією метро, що дуже зручно.

Які особливості гуртожитків?

Головна особливість гуртожитків полягає в тому, що кожна кімната – це повноцінні апартаменти на. Вони можуть бути одно- або ж двомісними. При цьому в кожній кімнаті є власна мінікухня та ванна кімната. Одним словом, в кожній кімнаті є все, що потрібно для комфортного проживання та навчання.

Додамо, що на території кожного гуртожитку є спільна кухня зі зручними диванчиками, де студенти можуть проводити вільний час разом – спілкуватися, навчатися, готувати тощо. Також в загальному доступі для студентів є фітнес-кімната та різні ігрові зони. Також студенти тут можуть грати в настільний теніс. І ще не забуваймо про пральню та паркінг для велосипедів та автомобілів.

Зауважимо, що мешканцям гуртожитку можна приймати гостей. Але перед тим вони мають заповнити спеціальну форму на рецепції. Гість може навіть залишитися в гуртожитку на ніч, але він має внести оплату. Що стосується студентів, які проживають в гуртожитку, то їм вхід дозволений в будь-який час. Адже тут працює цілодобова рецепція та охорона.

І ще один важливий нюанс. В наш час для успішного навчання студентам необхідно мати доступ до інтернету. В мережі гуртожитків Student Depot про це знають. Саме тому кожний студент, який тут проживає має вільний доступ до Wi-Fi.

А яка вартість проживання?

Якщо говорити про вартість проживання, то тут все залежить від того, яку кімнату обере студент – одномісну чи двомісну. Що стосується витрат за електроенергію, воду та опалення, то все це оплачується окремо. Тому вартість однієї кімнати в гуртожитках з різних міст може відрізнятися. В будь-якому випадку студент може вносити оплату за проживання щомісяця, або сплатити всю суму за рік.

Вашій увазі приблизна вартість проживання в гуртожитках у різних містах:

 1. Варшава “Suwak”: одномісна кімната від 2230 злотих на місяць, двомісна – 1100 злотих.
 2. Варшава “Wilanowska”: одномісна кімната від 2480 злотих на місяць (в чотиримісному блоці – 1380 злотих), двомісна кімната – 1480 злотих.
 3. Краків: одномісна кімната від 2150 злотих на місяць, двомісна – 1350 злотих.
 4. Люблін: одномісна кімната від 1290 злотих на місяць, двомісна – 1000 злотих.
 5. Вроцлав: одномісна кімната від 1960 злотих на місяць, двомісна – 2310 злотих.

Важливо, що для кожного студента узгоджується індивідуальна дата заїзду і вона ніяк не залежить від дати початку навчального процесу. Проживати в гуртожитках можуть різні студенти. Навіть ті, які приїхали на навчання за програмою за обміном.

Ну і на останок додамо, що для мешканців гуртожитків Student Depot регулярно влаштовуються різні вечірки та інші заходи – розважальні та навчальні. І кожен студент може долучитися до процесу!

Якщо ви бажаєте знати більше про навчання в Польщі та умови проживання в гуртожитках, то пишіть до нас на електронну пошту  atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або заповнюйте форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *