fbpx

Студентське життя та освіта за кордоном – про фільми на цю тему

Літні канікули в самому розпалі! Тому ми вирішили не перевантажувати вас цікавою інформацією з майже науковим підтекстом. Ми розповімо вам про кіно, а точніше, що вам буде корисно переглянути на літніх канікулах.

Ви напевно подумали про нудні фільми, де розказують історичні факти або щось подібне? Ні! Ми пропонуємо вам дещо набагато цікавіше!

Зацікавились? Тоді вперед читати далі!

Соціальна мережа – фільм 2010 року

Ну, так – це майже історичне кіно. Мова йде про актуальну біографічну драму арка Цукерберга. Ви ж точно знаєте хто це? 

В цілому сюжет заснований на американській історії успіху. Тільки в цьому випадку і сама історія, і сценарій, і всі події є правдивими. Погодьтеся, що ця історія й дійсно є цікавою. Адже не часто світ дізнається про 19-річного студента, який швидко став мільйонером.

А знаєте, що найцікавіше? Бо насправді Марк просто посварився зі своєю дівчиною, заліз на університетський сайт та написав на ньому, як на паркані дуже негарне речення, запропонувавши всім відвідувачам обрати найкрутішу студентку.

Студенти відреагували з такою силою, що мережа університету ледь не обвалилася. За це Марка ледь не відрахували. Проте він знайшов вихід із ситуації… А який саме – дізнаєтеся, коли подивитеся фільм!

Ідеальний голос – фільм 2012 року

Мелодраматична комедія, яка розповідає про змагання талановитих команд зі співу. Сюжет фільму розповідає про дві групи студентів в університеті Барден, які запекло змагаються з перемогу.

Одна команда – це виключно хлопці. В складі другої команди тільки дівчата. Але обидві мріють перемогти. 

Головна героїня з дитинства мріяла стати вокалісткою, але батько наполіг на тому, щоб дівчина здобула вищу освіту. Цей конкурс для неї – можливість проявити свої таланти.

Одним словом, ми вам дуже рекомендуємо переглянути цей фільм!

Щоденник студенток з обміну – фільм 2021 року

Банальна історія, але дуже цікава! Двоє подруг Барбі та Талія вирушили на навчання з обміну до США. Та по приїзду дівчата стикаються з великою кількістю труднощів та певним культурним шоком.

Барбі – це дівчина, яка звикла до комфорту та особистого простору. А по приїзду до США їй доведеться жити в чужій родині. Подруга Барбі – Талія – дуже волелюбна. Але їй доводиться жити в будинку вкрай консервативної та дуже патріотичної пари.

Проте попри всі складнощі, які виникають на шляху двох подруг, вони досягають своєї мети! Дуже мотиваційний фільм, обов’язково перегляньте.

Білявка в законі – фільм 2001 року

Цей фільм відмінно підійде тим, хто мріє або ж планує стати юристом. Він яскраво демонструє глядачам, що персональні навички юриста є не менш важливими ніж компетенція людини у сфері права.

Раптом ви цей фільм не дивилися, то ми вам нагадаємо його сюжет. Це історія про дівчину, на ім’я Ел Вудс. В неї веселе студентське життя та диплом бакалавра в царині торгівлі та моди. Та от сталася біда – хлопець Ел вирішив її кинути та поїхав вчитися на юриста в Гарвард та шукати собі дівчину з інтелігентної родини.

Що було далі? Ми вам розповідати не будемо – краще подивіться фільм самі!

Які фільми ще варто переглянути?

Ми представили вам лише малий перелік. Насправді фільмів, які будуть цікаві студентам, дуже багато. Наприклад, студентам буде цікаво подивитися фільм “Розумник Вілл Гантінг” та “Нас прийняли”, “Посмішка Мони Лізи”.

От вам гарненький перелік фільмів на літні канікули! Радимо вам обов’язково їх переглянути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *