fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Освіта в Польщі – це шанс для українських учнів на перспективи та подальший розвиток в Європі. Для того, щоб вступити в польський навчальний заклад потрібно багато чого – починаючи від підготовки необхідного пакету документів і закінчуючи проходженням співбесіди польською мовою.

Ще один важливий етап – це отримання студентської візи. Це теж важливо для тих, хто хоче здобути європейську освіту в Польщі. 

Розберемо це питання більш детально!

Що таке студентська віза і навіщо вона потрібна

Для навчання кожного учня або студента, який буде зарахований до польського навчального закладу:

  • технікум;
  • ліцею;
  • вишу.

Потрібна довгострокова студентська Національна віза. 

Щоб вчасно отримати такий документ, варто заздалегідь зібрати повний пакет документів, а також виконати всі вимоги, які ставить Консульство Польщі.

Звертаємо вашу увагу, що у 2019 році були внесені зміни в Закон, що диктує умови перебування іноземців в Польщі. В першу чергу ці зміни торкнулися громадян країн, які не є членами ЄС. На той час серед таких громадян були й українці, які приїжджали на навчання до Польщі, стажування або проходження практики. 

Відтепер всі громадяни, які приїжджають з країн, які не є членами ЄС, для отримання довгострокової студентської візи повинні довести дійсність намірів навчання, а також наявність необхідних для цього коштів.

Зараз для українців ситуація трохи змінилася. Але для того, щоб дізнатися про зміни, потрібно звернутися до Консульства Польщі або ж просто зателефонувати нашим менеджерам для отримання безкоштовної консультації – 📞+380674550190, 📞+380993675750.

Які документи потрібні

Отже, що стосується того, які документи потрібно підготувати для того, щоб отримати студентську візу. Перелік документів від 2019 року виглядає наступним чином

  1. Документ від польського навчального закладу, що свідчить про зарахування на стаціонарне відділення.
  2. Документ, що підтверджує оплату за навчання.
  3. Документ, що підтверджує бронювання гуртожитку або оренду квартири з зазначеними термінами, тарифами на проживання.
  4. Документ, що підтверджує наявність фінансів, які необхідні для покриття витрат на проживання, навчання і зворотну дорогу.
  5. Неповнолітнім потрібно додатково пред’явити “спонсорський лист”, складений батьками та завірений нотаріально.

Пам’ятайте, що будь-яка неточність в документах або несвоєчасне виконання консульських вимог означатиме серйозні труднощі на шляху до отримання візи. 

Тому кожен абітурієнт або студент повинен добре підготуватися до цього процесу та заздалегідь подати всі документи.

Щоб дізнатися про більш точний перелік документів, які необхідно подати в Консульство Польщі для отримання студентської візи, ви також можете написати листа нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнивши форму зворотного зв’язку під цим записом.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *