fbpx

Спортивний ліцей в Кракові – SMS

Спортивний ліцей в Польщі - середня освіта в Польщі

Якщо ваша дитина полюбляє спорт, то вам буде цікаво дізнатись про спортивний ліцей, який знаходиться в місті Краків, Польща. Звісно, всі студенти, які тут навчаються, проходять загальну середньо освітню програму. Проте додатково їм пропонують спеціалізовані програми і спеціалізоване спортивне навантаження.

Головним профільним предметом закладу є футбол, але й дівчата мають змогу розвиватися тут в жіночих спортивних дисциплінах. Тому кожен учень і учениця тут має змогу розвиватися!

Краківський спортивний ліцей – це відмінна можливість для молодих спортсменів зарекомендувати себе перед спортивними менеджерами відомих клубів. Варто відзначити, що тренерський склад в закладі є висококваліфікованим і має усі необхідні ліцензії міжнародного класу. При цьому шкільна інфраструктура сприяє тому, щоб учні розвивалися і були успішними.

Якщо вас цікавить саме спортивний учбовий заклад, то ви можете подзвонити менеджерам ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750, щоб отримати повну консультацію абсолютно безкоштовно!

Спортивний ліцей – головні переваги

Спортивний навчальний заклад в м. Краків – це школа, яка має багато переваг. Головними з них є такі:

  • тренерський склад має найвищу кваліфікацію і досвід роботи в першій лізі;
  • в закладі працюють спортивний психолог, лікар, фізіотерапевт;
  • в складі викладачів є тренери розвитку рухливості;
  • постійне відеоспостереження в школі гарантує повну безпеку учням.

Дуже часто вихованці школи мають змогу представляти свій учбовий заклад на міжнародних спортивних аренах. Як правило, такі учні мають індивідуальний графік навчання і можуть навчатися в режимі онлайн.

В спортивному ліцеї пропагується здоровий спосіб життя! Всі програми, які тут застосовуються, є успішними, що доводить успішність самих вихованців. Навчальний план закладу включає підготовку юніорів, загальні заняття з фізкультури, які доповнюють плаванням, аеробним навантаженням. Також в програму навчання включені колективні ігри, теоретичні заняття з футболу – методи тактики і історія.

Відзначимо, що всі тренування в ліцеї проводять на футбольному полі, яке обладнане за всіма сучасними стандартами і має штучне покриття. Крім того, закладі є і інші спортивні локації, які знаходяться неподалік від головного корпусу школи.

Крім фахової спортивної програми і загальних предметів середньої освіти учні мають можливість вивчати ще й факультативні напрямки такі, як спортивна журналістика і спортивна фотографія.

Важливою перевагою є те, що багато випускників ліцею досягли успіху у своїй спортивній кар’єрі. Тому не дивно, що частими гостями закладу є зіркові спортсмени, які проводять майстер-класи і діляться своїм досвідом з юніорами.

Умови проживання

При спортивному ліцеї є інтернат. Розташований він біля навчального корпусу і на безпечній відстані від рухливої вулиці. Навколо будинку огродження с зеленими насадженнями. Усі корпуси обладнані системами відеоспостереження і зовні, і всередині.

Навчальний заклад гарантує всім студентам фахову підтримку педагогів цілодобово, чотириразове харчування з понеділка до п’ятниці. Проте варто знати, що у вихідні дні їдальня не працює. Тому в розпорядженні учнів є повноцінна кухня, а неподалік від закладу знаходиться кафе.

Всі студенти проживають в кімнатах на чотири особи. В інтернаті є господарські приміщення, а в коридорах є холодильники, якими спільно користуються всі студенти. Звісно, що в інтернаті є спортзал, кімната відпочинку з телебаченням і безкоштовний WI – FI. Для комфортного виконання домашніх завдань обладнана спеціальна кімната, в якій головна умова – дотримуватися тиші.

Умови вступу і вартість навчання

Вступ до спортивного ліцею проводиться на конкурсних умовах. Навчальний заклад в першу чергу зацікавлений в перспективних молодих спортсменах. Таким учням школа може запропонувати дуже багато, адже спортивний ліцей Кракова дуже відомий в Польщі.

Вступна кампанія розпочинається 1 травня і триває до 15 липня. Вимоги до студентів такі ж, як в більшості польських технікумах. Єдина відмінність – це позитивний результат спортивного іспиту і довідка від спортивного лікаря. Також студент має надати характеристику від спортивного клубу, в якому навчався в Україні. Що стосується всіх інших вимог, то вони, як вже було зазначено, загальні і ознайомитися з ними ви можете ТУТ.

Тепер перейдемо до вартості. Освіта в ліцеї коштує 250 злотих на місяць. Перед вступом необхідно внести одноразовий внесок – 200 злотих. Вартість проживання складає 230 злотих на місяць, а чотириразове харчування – 380 злотих на місяць. Окремо потрібно сплачувати страхування – 50 злотих на місяць. Додамо, що кожному неповнолітньому студенту для навчання в Польщі потрібен юридичний опікун. Дізнатися більше про цю послугу і не тільки ви можете, позвонивши за телефонами, що вже вказані вище, або написавши нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете залишити коментар під цим записом або заповнити форму нижче:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *