fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Про професію продавця багато хто думає неправильно. Ми часто порівнюємо його з фотографією людини, яка працює «за касою» в одному з супермаркетів. Звичайно, це теж відповідальність продавця, але кар’єрних можливостей в цьому випадку набагато більше.

Така робота в основному пов’язана з контактом з клієнтом. Це означає, що кандидат на посаду продавця повинен володіти певними рисами, які допомагають йому в повсякденній професійній діяльності. Які з функцій найбільше цінуються? Чи легка робота продавця і, перш за все, про що це насправді?

Саме про це сьогодні будемо розповідати!

Продавець – це не касир!

Люди, які розглядають професію продавця, перш за все повинні знати, що це означає не тільки видаляти товари або розставляти їх на полицях. Звичайно, це теж входить в обов’язки продавця. При цьому такий робітник відповідає й за приймання поставок товарів. І це далеко не все, за що відповідає продавець, обов’язки такого робітника часто набагато ширше!

Варто пам’ятати, що професія продавця – це насамперед контакт із клієнтом. Співробітник повинен контролювати дану особу від початку до кінця продажу, і, таким чином, він також відповідає за просування продукту, належне його демонстрування та відповіді на запитання клієнтів або консультації. Продавець також повинен бути готовий до будь-яких скарг або повернень. Тому знання прав споживачів є важливими.

Яким має бути продавець?

Добре, якщо людина, яка претендує на посаду продавця, володіє набором певних якостей, корисних у цій роботі. Завдяки частому контакту з клієнтом, співробітник повинен бути:

  • харизматичним;
  • комунікабельним;
  • терплячим;
  • вміти відповісти на всі запитання споживача.

Одним з обов’язків продавця є видалення товарів, тому необхідно знати, як працювати з касовим апаратом, а часто і з комп’ютером. Крім того, буває так, що співробітнику доводиться стикатися з думкою незадоволених клієнтів, з якими йому слід запастися терпінням.

Слід пам’ятати, що робота продавця в основному сидяча, але також вимагає руху, нахилів і перенесення важких речей – прийом і видача товару. Тому люди з проблемами спини, зайвою вагою або іншими подібними захворюваннями можуть не впоратися з цією позицією. У деяких людей може бути алергія на різні продукти, що також буде проблемою.

Тому варто відзначити, що професія продавця охоплює багато різних видів діяльності. Звичайно, найголовніше в цій роботі — це контакт з клієнтом, тому це буде хороша робота для людей комунікабельних і вміють м’яко вирішувати конфлікти.

Підсумок

Здобути освіту продавця можна в багатьох навчальних закладах Польщі. В яких саме? Звертайтеся до менеджерів команди Atomy, щоб отримати консультацію з цього питання. Для цього телефонуйте на ці номери – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.Також ви можете написати до нас на пошту – atomy.ekpi@gmail.com.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *