fbpx

Спеціальність ветеринара – для тих, хто любить тварин

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ветеринарна медицина – це сфера діяльності, яка направлена на те, щоб стежити за здоров’ям тварин, лікувати їх і так далі. Ветеринари завжди були в пошані. адже це праця переважно розумова. Ветеринарному лікарю потрібно приймати і переробляти дуже велику кількість інформації. І тому не варто думати, що професія ветеринара – це легко і нецікаво!

На ринку Європи спеціальність ветеринара користується дуже великим попитом! Все тому, що послуги ветеринарів потребують не тільки ті, хто має домашніх улюбленців. В сферу обов’язків тако спеціаліста входить і перевірка якості продуктів тваринного походження, які потім потрапляють до магазинів.

Проте варто пам’ятати, що задоволення від роботи ветеринара може отримувати лише та людина, яка дійсно любить тварин!

Спеціальність ветеринара – опис

Які риси характеру має мати абітурієнт, щоб в майбутньому стати гарним ветеринаром? Перш за все для того, щоб вчитися на такій спеціальності потрібно мати досить високий рівень інтелекту, вміти логічно мислити, а ще мати гарну пам’ять. Але найголовніші риси для справжнього ветеринара – це:

  • спостережливість;
  • відповідальність;
  • швидка реакція.

Українські учні можуть вивчитися на ветеринара-фельдшера в польських технікумах! По закінченню навчання вони отримують фах техніка ветеринарії, що дає можливість допомагати лікарю ветеринарної медицини у профілактиці та ліквідації хвороб тварин, а також здійсненні контролю стану здоров’я та гігієни тварин. Крім того, технік може виконувати санітарно-ветеринарні і косметичні процедури тварин.

Випускники можуть влаштуватися на роботу у ветеринарну клініку або інші заклади з відповідною діяльністю. По факту технік може приймати участь в таких видах ветеринарних послуг, як терапія, хірургія, вакцинація, чіпування, забір аналізів і лабораторна діагностика, ультразвукове дослідження, рентгенологія і таке інше.

Чому навчаються учні

Під час навчання студентам прививають такі навички, як вміння визначити нормальну і аномальну структури і діяльності функцій організму тварин. Вони вмітимуть виконувати профілактику захворювань тварин і оцінювати їх гігієнічний стан з можливими загрозами для здоров’я.

Технік-ветеринар може виконувати санітарно-ветеринарні процедури і обробляти тварин, визначати небезпеку в результаті контакту з хворими особинами. Більше того, студентів навіть навчать приручати тварин, утримувати їх, іммобілізувати і готувати до хірургічних втручань. 

По закінченню навчання випускники матимуть всі необхідні знання і навички, які потрібні для того, щоб влаштуватися на роботу або продовжити навчання у ВНЗ Польщі чи інших країнах ЄС. 

Нагадуємо, що для вступу до польського технікуму абітурієнти з України мають добре володіти польською мовою. Тому про це батьки мають турбуватися заздалегідь! ГО “Atomy” запрошує вас до своєї програми по вивченню польської мови – записатися ви можете, натиснувши помаранчеву кнопку внизу сторінки, або просто зателефонувавши менеджерам за номерами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Вони зможуть повноцінно опрацювати ваш запит абсолютно безкоштовно. Крім того, за цими ж номерами можна дізнатися, в яких саме технікумах Польщі є спеціальність техніка ветеринарії.

Більше загальної інформації про умови вступу до польського технікуму написано ТУТ.

Перспективи працевлаштування

Випускник, який успішно здав іспити по закінченню навчання і отримав документ, що підтверджує отриманий фах фельдшера ветеринарії, може претендувати на місце у ветеринарних клініках і ветеринарних станціях. Крім того, ветеринари потрібні у зоопарках і цирках, а також на фермах і підприємствах по розведенню сільськогосподарських тварин і птахів.

Фельдшер ветеринарії також потрібен на м’ясокомбінатах і птахофабриках, а також на пунктах контролю продуктів і сировини тваринного походження. 

Проте ми радимо початківцю почати з більш простої посади – адміністратора ветеринарної клініки або ветеринарного консультанта. І якщо початківець добре себе зарекомендує, то в майбутньому його чекає гарний кар’єрний ріст. Навіть більше! Він або Вона зможе відкрити навіть власний ветеринарний бізнес в межах своєї компетенції.Якщо ж у вас ще залишилися питання, то ви можете написати листа на нашу електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *