fbpx

Випускник напряму “Технік торгівлі” в технікумі Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica готовий до управління торговою компанією, організації роботи магазинів, забезпечення роздрібних закладів, участі в торгових переговорах. Він може підготувати документацію, пов’язану з замовленнями та прийманням товарів, підготувати товари до продажу, організувати процес продажу, розраховувати магазини та інші торгові точки. Також він займається контролем якості товарів, постачанням оптових складів та аквізицією оптових продажів. Професія техніка торгівлі є однією з найбільш затребуваних на ринку праці.

Навчання на напрямку “Технік торгівлі” дозволяє отримати наступні навички:

  • організація робіт з приймання постачання та підготовки товарів до продажу;
  • виконання робіт, пов’язаних з обслуговуванням клієнтів та здійсненням транзакцій купівлі-продажу;
  • проведення рекламних та маркетингових заходів;
  • організація та ведення торговельної діяльності;
  • управління торговельною діяльністю підприємства.

Перспективи працевлаштування та переваги

Випускник може займатися самостійною діяльністю, працювати в компаніях, а також стати торговим представником чи фахівцем з обслуговування клієнтів. Також він може працювати в роздрібних та оптових торгових точках, а також в інших установах, які займаються продажем, просуванням та рекламою товарів і послуг. Технік торгівлі також може знайти роботу як дистриб’ютор продукції, телемаркетолог, керівник відділу продажу, дистриб’ютор продукції серед великих клієнтів.

Переваги спеціальності полягають:

  • Вивчення спеціалізованих комп’ютерних програм для здійснення транзакцій купівлі-продажу.
  • Висококваліфікований педагогічний персонал в технікумі.
  • Привабливі практичні заняття, забезпечені школою.
  • Отримання навичок вільного володіння іноземною мовою.

По закінченню навчання випускник здобуває кваліфікацію “Технік торгівлі”.

Бажаєте подати заявку на вступ до Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. Piotra Włostowica? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *