fbpx

Технік-механік – це професія, яка має дуже важливе значення в сучасному технічному світі. Її історія налічує сотні років, але зараз цей фах є особливо актуальним завдяки стрімкому розвитку технологій. Техніки-механіки відповідають за проектування, конструювання, будівництво, експлуатацію та ремонт машин, устаткування та механізмів, що використовуються в різних галузях виробництва та промисловості.

Завдяки розвитку комп’ютерних технологій, техніки-механіки сьогодні працюють з сучасними програмами для проектування та виробництва, використовують у своїй роботі верстати з числовим програмним керуванням та інші високотехнологічні засоби. Це вимагає від них постійного вдосконалення і вивчення нових методів та технологій.

У зв’язку зі зростанням попиту на продукцію та послуги, що потребують високотехнологічного устаткування, роль техніка-механіка стає все більш важливою. Навчання в цій галузі вимагає не лише теоретичних знань, але й практичних навичок у роботі з сучасними технічними засобами.

Де можна здобути спеціальність “Технік-механік”?

Здобути спеціальність “Технік-механік” ви можете, подавши документи на вступ до Lotnicze Zakłady Naukowe, що у Вроцлаві.

Адже це професія з дуже довгою історією та широким попитом на ринку праці. Вона охоплює такі питання, як проєктування, конструювання, будівництво, експлуатація та ремонт машин, устаткування та механізмів. Основною метою навчання в професії технік-механік є підготовка випускника до виконання проєктних, виробничих та ремонтно-монтажних робіт машин і технічного устаткування.

Сучасні технології, які вже назавжди заснувалися в нашій промисловості, змінили зовсім характеристику професійного техніка-механіка — з’явилося багато нових спеціалізацій в цій професії. Швидкий розвиток комп’ютерних технологій змінив перш за все методи проєктування та способи обробки матеріалів. Зараз існує великий попит на висококваліфікований технічний персонал, особливо це стосується операторів верстатів з ЧПУ та спеціалістів з комп’ютерної підтримки проєктування та виробництва CAD/CAM. Сучасний технік-механік повинен:

  • знати сучасні методи виробництва з використанням верстатів з ЧПУ
  • мати навички обслуговування ліній виробничих та монтажних
  • знати інструменти контролю якості з використанням сучасних вимірювальних та діагностичних пристроїв
  • вміти проєктувати прості механічні елементи з використанням програмних засобів
  • мати знання про технологічну підготовку виробництва
  • мати навички установки та обслуговування сучасних механічних пристроїв

Вищезазначені професійні завдання потребують доброї підготовки не тільки у сфері чисто технічних предметів, таких як механіка, будівництво машин, міцність конструкцій, але й у сфері сучасних технік виробництва, обслуговування верстатів з ЧПУ, програм для комп’ютерної підтримки проєктування та виробництва. Наша школа виходить назустріч попиту на ринку праці та навчає в професії техніка-механіка в таких спеціалізаціях як: комп’ютерна підтримка проєктування та виробництва CAD/CAM та оператор верстатів з ЧПУ.

Кандидат до професії повинен виявляти інтерес до загальнотехнічних питань. Обсяг майбутніх професійних завдань щільно пов’язаний з сучасними рішеннями механічних пристроїв та методами їх проєктування, виробництва та обслуговування.

Випускники цього напряму можуть знайти зайнятість як на виробничих посадах, так і на посадах технічного нагляду зокрема як: організатори та нагляд за процесами виробництва машин і устаткування, в станціях обслуговування автомобілів, на виробничих підприємствах як контролери якості, монтажники та введення в експлуатацію машини та устаткування механічні, доглядаючи та обслуговуючи машини та технічне устаткування.

Бажаєте подати документи на вступ до Lotnicze Zakłady Naukowe, що у Вроцлаві на спеціальність “технік-механік”? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *