fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Сьогодні ми хочемо вам розповісти про ще одну пропозицію від технікуму PZS 2. Мова йде спеціальність техніка-логістика. Нагадуємо, що навчання в технікумі триває чотири роки (для випускників гімназії) або п’ять років (для випускників початкової школи). По закінченню навчання випускник отримує фах техніка-логістика.

Розгляньмо більше детально характеристики професії та її переваги.

Опис спеціальності

Технік логістики займається плануванням, організацією, керуванням і контролем переміщення товарів від виробника до споживача. Він також використовує інформацію з ринку для оптимізації вигоди від товарообороту для всіх учасників цієї обмінної діяльності. До основних завдань техніка логістика входить вибір процедур закупівель, вибір постачальників та товарів, які впливають на:

  • планування та організація робіт, пов’язаних з логістичним процесом в ланцюгах постачання;
  • управління запасами;
  • організація робіт, пов’язаних зі складським господарством;
  • управління відходами;
  • планування та організація робіт, пов’язаних з логістичним процесом у підприємствах та адміністративних одиницях.

Перспективи працевлаштування

Техніки логістики працевлаштовуються в логістичних, торговельних, експедиторських тощо підприємствах. Найчастіше вони обіймають посади координаторів забезпечення та збуту, експедиторів, торгових представників, складальників. Також вони можуть працювати як фахівці з продажу та прогнозування попиту, планування закупівель, електронної торгівлі, обслуговування клієнтів, управління центром дистрибуції, а також як адміністратори табору та організатори транспорту.

Переваги спеціальності полягають у наступному:

  1. Доступ до сучасних спеціалізованих майстерень.
  2. Кваліфікований персонал.
  3. Підтримка у практичній освіті відомих компаній регіону.
  4. Можливість отримання додаткових кваліфікацій.
  5. Участь у конкурсах і олімпіадах з предметів.

По закінченню навчання випускник здобуває професію ТЕХНІКА ЛОГІСТИКИ.

Бажаєте подати документи на вступ до технікуму PZS 2? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *