fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Сьогодні ми хочемо вам розповісти про ще одну пропозицію від технікуму PZS 2. Мова йде спеціальність техніка-економіста. Нагадуємо, що навчання в технікумі триває чотири роки (для випускників гімназії) або п’ять років (для випускників початкової школи). По закінченню навчання випускник отримує фах техніка-економіста.

Розгляньмо більше детально характеристики професії та її переваги.

Опис спеціальності

Технік-економіст – універсальна професія, дуже популярна на ринку праці. Випускник школи, що готує у цій галузі, буде готовий до виконання наступних професійних завдань:

  • планування та ведення господарської діяльності;
  • обчислення податків;
  • ведення кадрово-платіжної справи;
  • бухгалтерський облік;
  • проведення аналізів та складання звітів про діяльність суб’єктів, що займаються господарською діяльністю.

Випускник напрямку технік-економіст може бути працевлаштований у всіх господарських суб’єктах незалежно від їх організаційної або власницької форми; у банках, соціальних страховках, бухгалтерських фірмах, податкових установах, фірмах, які займаються оборотом нерухомості, консалтингових фірмах. Отримані навички дозволяють випускникові вести власну діяльність. Технік-економіст обіймає посади в малих господарських суб’єктах, а також у фірмах і установах, де потрібні базові знання і навички з фінансів та бухгалтерського обліку.

Переваги спеціальності полягають в настопному:

  1. Досвідчений педагогічний персонал.
  2. Готовність до створення та ведення власного бізнесу.
  3. Можливість участі в конкурсах і предметних олімпіадах.
  4. Заняття з використанням професійних офісних програм.

Під час навчання учні складають іспити, що підтверджують професійну кваліфікацію. Успішно складені іспити, а також закінчення середньої школи дають фах техніка-економіста, а здача державного іспиту дає можливість продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Бажаєте подати документи на вступ до технікуму PZS 2? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *