fbpx

Спеціальність: технік будівництва

Пропонуємо вам розглянути таку професію, як технік будівництва. Освіту за цим фахом ви можете здобути ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH im. generała Władysława Sikorskiego, а закінчивши навчання випускники здобувають такі кваліфікації, як виконання мурованих та штукатурних робіт (BUD.12.) та організація та контроль будівельних робіт, а також складання кошторисів (BUD.14.).

Метою професійної освіти є підготовка учнів до життя в умовах сучасного світу, виконання професійної роботи та активного функціонування на змінному ринку праці.

Обрані результати навчання:

  • підготовка арматури для монтажу;
  • монтаж та укладання арматури в дошках і формах;
  • виготовлення бетонних сумішей;
  • виготовлення мурованих та штукатурних розчинів, а також бетонних сумішей;
  • монтаж мурованих будівельних конструкцій;
  • проведення ремонтів та розбирання мурованих будівельних конструкцій;
  • монтаж заводських бетонних та дерев’яних конструкцій;
  • монтаж сталевих конструкцій;
  • організація та контроль будівельних робіт, пов’язаних з облаштуванням території будівництва та виконанням земляних робіт та інших.

Випускники можуть знайти роботу в будівельних підприємствах, на заводах з виготовлення підготовлених елементів, в лабораторіях, у державному будівельному нагляді, в адміністраціях будівель, у проєктних бюро як асистент проєктанта, а також власну будівельну фірму.

Навчальні предмети за фахом: будівництво з технологією, основи будівництва, основи проєктування, будівельні конструкції, будівельні інженерні системи, організація будівельних робіт, кошторисування, експлуатація будівельних об’єктів, професійна іноземна мова – англійська мова.

Школа співпрацює з роботодавцями, організує численні галузеві тренінги, курси кваліфікації з екскаваторно-навантажувальних робіт, зварювання методами MAG та TIG. Професійна практика проводиться в підприємствах, які є потенційними місцями працевлаштування випускників шкіл, що здійснюють навчання за фахом.

Бажаєте подати заявку на вступ до ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH im. generała Władysława Sikorskiego? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *