fbpx

Спеціальність – перукар з основами косметології

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Одна з сучасних і досить затребуваних професій є спеціальність перукар з основами косметології. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче навчитися секретам перукарського мистецтва, а також методам створення професійного макіяжу зі знанням косметології.

Останні кілька років галузь перукарів і косметології стрімко розвивається. Все більше з’являється салонів краси, які пропонують не просто створити гарну зачіску, а й пройти косметичні процедури. Враховуючи таку тенденцію багато польських технікумів заснували саме таку спеціальність для абітурієнтів.

Отже тепер в технікумах студенти можуть навчатися на стилістів-перукарів, додатково вивчаючи секрети проведення косметичних процедур. В Польщі ця спеціальність називається – технолог перукарських послуг з основами косметології.

Опис спеціальності – перукар з основами косметології

Якими навичками має володіти абітурієнт, щоб освоїти спеціальність перукаря з основами косметології? Необхідними рисами характеру для такої спеціальності є:

 • спостережливість;
 • проникливість і розподіл уваги;
 • здатність швидко приймати рішення;
 • естетична чутливість;
 • відчуття точності і відповідальності в роботі;
 • гарний фізичний стан;
 • спритність рук для виконання повного спектру перукарських послуг.

Якщо ваша дитина має саме такі якості, то вона може претендувати на місце в польських технікумах. Які для вступу потрібні документи – написано ТУТ. І якщо ви будете уважно читати, то помітете, що для навчання потрібно добре знати польську мову. Тому перед вступом необхідно добре вивчити польську. Команда ГО “Atomy” запрошує всіх бажаючих до програми по вивченню польської мови. Більше інформації ви можете дізнатись у менеджерів за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Або ж тисніть помаранчеву кнопку в кінці сторінки.

Якщо вступ до технікуму пройде успішно, то студенти будуть вчитися всім навичкам, якими має володіти перукар-стиліст. До таких відносять:

 • надання перукарських послуг з допомогою різних інструментів;
 • використання спеціального перукарського обладнання та матеріалів;
 • вміння піклуватися про оснащення робочих місць необхідними інструментами, приладами і матеріалами;
 • стеження за тенденціями моди і новинками техніки перукарського мистецтва;
 • застосування сучасних перукарських та косметичних засобів, а також обладнання;
 • використання комп’ютерних технологій.

Крім того, студентів навчають професійним предметам. До таких відносять гігієну, перукарські матеріали; технології перукарського мистецтва і стилізація. Більше того, майбутніх перукарів навчають навіть основам психології і педагогіки!

Також студенти додатково вивчають спеціалізацію “косметологія тіла”. Мова йде не просто про декоративну косметику і макіяж, а й про омолоджуючі процедури, які зумовлюють використання різних пристроїв і механізмів. Такими є косметичний комбайн і обладнання для кавітаційного або ультразвукового пілінгу. Спеціальність включає вивчення обладнання для ліпосакції і пристроїв для мезотерапії, тощо.

В результаті по закінченню технікуму випускники мають достатньо знань в області перукарського мистецтва, візажу та косметики. Крім того, вони володіють усіма необхідними навичками, які можуть використовувати у професійній діяльності. 

Перспективи працевлаштування

Випускники, які освоїли спеціальність техніка перукаря з основами косметології можуть заснувати власний SPA-кабінет. Також вони можуть влаштуватись на роботу в будь-який професійний салон краси чи кабінет здоров’я та краси. 

Крім того, необхідність в спеціалістах такого роду є і в театрах, на телебаченні. Якщо ж випускник бажає продовжити навчання у ВНЗ, то він може подати документи на вступ у навчальні заклади Польщі або країн ЄС.

Якщо вас цікавить більше інформації, то звертайтеся за телефонами, які зазначені вище, або ж пишіть нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж залишайте заявку зі своїм питанням через форму зворотнього зв’язку, яка розміщена під цим записом, і ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *