fbpx
Шлях до щастя починається з простих речей

Ви можете стати щасливішими вже сьогодні, не докладаючи для цього серйозних зусиль. Просто зосередьтеся на тому, що приносить вам радість та задоволення.

Щастя не завжди у грандіозному

Люди часто відкладають пошук щастя на потім, думаючи, що воно прийде лише після виконання великих цілей: купівлі нерухомості, одруження, народження дитини, зміни кар’єри, досягнення успіху тощо.
Насправді ж моменти справжнього щастя зазвичай пов’язані з простими речами.

Згадайте, що робило вас щасливими раніше

Людина часто забуває про те, що приносило їй радість у минулому, коли вона ще не думала про великі мрії. Це могли бути звичайні зустрічі з друзями, улюблене хобі у вихідні чи ранкова кава перед роботою. Згадайте такі моменти зі свого життя. Додайте ці миті у свої дні вже зараз.

Керуйте своїм щастям

Людині важливо звикнути до думки, що вона може почуватися добре навіть за неідеальних умов. У цьому допоможе психотерапія. Терапевт допомагає людині бути щасливою з тим, що вже є в її житті. Спеціаліст зверне увагу клієнта на той позитивний досвід, що він вже має, а також навчить справлятися з негативними моментами.

Можна навчитися бути щасливим самостійно

Є такий корисний прийом, який ви можете спробувати самі:

  • Згадайте період свого життя, коли ви були щасливими.
  • Що саме приносило радість? Наприклад, гра у футбол у вихідні, танці, походи в гори чи відвідування музичних концертів.
  • Подумайте, що з цього ви можете повернути у своє життя? Що можете зробити зараз, хоча б у трохи іншому форматі? Зробіть це.

Не відмовляйте собі у задоволенні бути щасливими вже сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *