fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Шкільна освіта полягає в гармонійному виконанні вчителем завдань у галузі навчання, розвитку умінь і виховання. Загальною метою виховання є «всебічний розвиток особистості» учнів, для яких шкільний період є часом здійснення фундаментального морального вибору. Виховання в школі слід розуміти як розвиток чуйності до добра і починати з показу привабливості добра, з його пропаганди та реклами.

Слід мати на увазі, що величезний вплив на молодь сьогодні має масова культура, яка асоціює привабливе життя з різного роду злом. Тому вчителі повинні підтримувати своїх учнів у формуванні їхньої власної моральної свідомості, а не обмежуватися лише поширенням знань у галузі етики. Виховання – це мудрий супровід учня на шляху його розвитку та створення для нього повноцінного освітнього середовища.

Вихователь розкриває цінності та заклики, але, перш за все, він кидає виклик собі, своїй особистості та своєму життю. Найбільш плідний виховний зміст має безпосередній контакт із конкретним світом цінностей. У вихованні треба бути поруч з учнем і допомагати йому розв’язувати проблеми. Дія прикладом сильніша за слова. Переносячи моральні цінності, необхідно відобразити їх у способі життя та ставленні вихователя. Бо цінності існують або в людях та їхніх діях, або не існують взагалі.

Учитель, хоче він того чи ні, має вплив на учнів – і коли діє належним чином, і коли поводиться осудливо – впливаючи таким чином на поведінку, спосіб мислення та звичаї молоді. У шкільній освіті йдеться про те, що цей вплив має бути підпорядкований місії підтримки всебічного розвитку учня як людини в дусі, визначеному батьками, і згідно з їхньою волею. Виховання має охоплювати всю людину: її фізичне життя, здатність до сприйняття й асоціації, інтелектуальну діяльність, емоційне й емоційне життя, нарешті, здатність вибирати добро й досягати намічених цілей.

Шкільна освітня програма має бути спільною справою, спільною роботою всіх учителів, щоб передумови та виховні проблеми не реалізовувалися й вирішувалися лише під час виховних годин.

Саме так характеризують мету шкільної освіти в Економічному технікумі ім. Ветеранів Республіки Польща. Погодьтесь, що така місія школи мотивує до навчання та розвитку. Тому ми радимо звернути увагу на цей навчальний заклад. Тим паче, що тут діє п’ятиденний інтернат, де можуть розміститися учні з інших міст або країн.

Що стосується напрямків навчання та умов вступу, то з цими питаннями зверніться до наших менеджерів за цими телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.Також ви можете надіслати нам електронного листа на пошту atomy.ekpi@gmail.com.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *