fbpx

Середня освіта: Європейський Колегіум

Середня освіта в Польщі – це великі перспективи і можливості! І скористатися ними можуть всі! В Кракові є приватний ліцей міжнародного рівняю З 2004 р заклад діє як не публічний і користується великим попитом не тільки серед поляків, а й серед англомовних фахівців, що емігрували до Польщі. Це пов’язано з тим, що з 2000 років в Кракові діє багато міжнародних корпорацій, в яких працюють фахівці з США, Канади, Великобританії і не тільки. 

Відповідно вони приїжджали до країни зі своїми сім’ями. Саме тому виникла потреба у школі для англомовних дітей. 

Традиції школи є досить давніми. Звісно вона дуже престижна, але набагато важливіше те, що закладу довіряють і учні, і батьки. В списку рейтингових шкіл, що пропонують англомовну освіту школярам, він займає друге місце.

Всі викладачі в ліцеї володіють двома мовами і багато з них викладають в престижних університетах. Це і невеликі навчальні групи забезпечують якість отриманої освіти.

Особливості учбового процесу

Учбовий процес в навчальному закладі проводять відповідно до національної польської освітньої програми. Відмінність лиш у тому, що в ній збільшена кількість годин англійської мови.

В ліцей приймають лише учнів з-за кордону, які розмовляють англійською. Учням допомагають адаптуватись до навчання, викладаючи польську мову як другу іноземну. В 2 и 3 класах уроки проводять лише англійською мовою у відповідності до навчальної програми ІВ. Це дає можливість учням обирати ті предметі, які будуть здаватися в якості випускних іспитів:

  1. Література – польська, англійська, німецька і російська мови.
  2. Мова – англійська, німецька, французька, іспанська, російська.
  3. Особа і суспільство – управління бізнесом, економіка, географія, психологія, історія.
  4. Наука – біологія, хімія, фізика, інформатика.
  5. Математика і математичні науки.
  6. Образотворче мистецтво.

Навчання в ліцеї може бути трирічним і чотирирічним. 

Учбові класи

Тим, хто планує навчатися на інтернаціональному бакалавріату на англійській мови, підійде клас Pre-Ib. Це аналог першого класу ліцею зі стандартною шкільною програмою польської матури з поглибленим вивченням англійської мови. Більше того, деякі предмети викладаються виключно англійською. Тому в майбутньому учням буде набагато легше продовжити навчання в англомовних класах.

Враховуючи, що класах Pre-Ib навчається англомовна молодь, то і учні в перервах між заняттями розмовляють виключно на англійській мові. Це допомагає подолати мовний бар’єр і прискорити адаптацію.

Клас ІВ відповідає 2 і 3 класу середньої освіти по міжнародній англомовній програмі. Вона розрахована на те, щоб всебічно розвивати дітей і посилено готувати їх до продовження навчання у ВНЗ. Уроки проводять лише на англійській мові, а в групах зазвичай не більше шести учнів, кожен яких обирає по шість предметів для подальшого їх вивчення протягом двох років. По закінченню навчання учні здають випускні іспити.

В навчальному закладі також є можливість навчатися в мовному класі з польською матурою. Навчання проводять відповідно до загальноосвітньої польської програми. По закінченню навчання випускники здають іспит “матура”, за результатами якого учні зможуть вступити до ВНЗ Польщі або іншої країни ЄС.

Середня освіта – терміни, вступ

Як і в більшості учбових закладів Польщі, Вступна кампанія в ліцеї розпочинається в березні. Що стосується того, чи буде прийнятий учень до закладу, то таке рішення приймає виключно директор. Звісно, що є певні критерії, яким має відповідати учень. Наприклад, шкільні оцінки мають бути високими так само, як і рівень загального розвитку. В обов’язковому порядку буде проводитись співбесіда з претендентом на місце в закладі і його батьками. При цьому учень має досить вільно володіти польською мовою, а також англійською. Останню має знати на рівні А2-В1.

Що стосується документів, то іх перелік такий самий, як і для польських технікумів. Тому ознайомитися з ним ви можете ТУТ.

Вартість навчання різна і залежить від обраного класу навчання. так, клас Pre-Ib коштує 4750 евро на рік. Вартість класу ІВ складає 5850 евро на рік. Окремо потрібно сплачувати і за проживання – 200 евро на місяць. Кожен учень має бути застрахованим. Вартість страхування складає 50 злотих на місяць.

Звертаємо вашу увагу, що неповнолітнім учням для навчання в ліцеї потрібен юридичний опікун!

Щоб дізнатися більше інформації ви можете звернутися до ГО ”Atomy”. Наші менеджери проконсультують вас безкоштовно. Для отримання консультації дзвоніть – ?+380674550190, ?+380993675750 або ж надсилайте листа на нашу електронну пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com.

Також ви можете заповнити форму нижче і ми з вами зв’яжемося:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *