fbpx

Середня освіта в Польщі: технікум ім. генерала Ф. Клееберга

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Середня освіта в Польщі – це досить широкі перспективи для абітурієнтів. Адже кожний технім, ліцей або коледж в Польщі видає своїм випускникам диплом європейського зразку. Він дозволяє отримати роботу не тільки в Польщі, а й в ЄС. Або ж продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Одним з перспективних закладів середньої освіти в Польщі є технікум ім. генерала Ф. Клееберга в Люблінському Воєводстві. Заклад розташований в місті Демблін, що неподалік від Люблина.

Середня освіта в Польщі – пропозиції закладу

Профдіяльність учбового закладу орієнтована на ті спеціальності, які дозволяють випускникам по закінченню навчання стовідсотково отримати роботу. 

В технікумі Клееберга студенти можуть обрати такі напрямки навчання, як:

  • будівельник з будівництва і ремонту залізничних колій;
  • інформатика;
  • електрика;
  • механіка;
  • авіамеханіка.

Кожен з цих професійних напрямів відрізняється стабільністю і попитом на ринку праці. Тому студенти можуть бути спокійними щодо майбутнього працевлаштування.

Переваги навчального закладу

Що стосується того, якими перевагами відрізняється технікум, то найголовніша з них в тому, що заклад пропонує до освоєння спеціальності, які затребовані на ринку праці. Також варто додати, що навчаються студенти у спеціальних класах під патронатом великих польських підприємств і фірм.

Крім того, технікум має власні стипендіальні програми і є учасником програми обміну учнями. Це значить, що студенти можуть поїхати на практику або стажування за кордон. Всі програми фінансуються Європейським Союзом. Тому країна, в яку можуть направити учнів, може бути будь-яка. Наприклад, раніше студенти проходили практичне навчання в Ірландії і Іспанії.

Важливим є і те, що в технікумі добре розвинена матеріальна база. Це теж дуже позитивно впливає на учбовий процес і якість освіти. Так, в закладі є чотири наукові лабораторії, обладнані комп’ютерами. Також розвивати професійни навички можуть і механіки, електрики і авіамеханіки. Для них тут спеціально облаштовані приміщення.

В навчальному закладі, як і в більшості закладів Польщі, учні обов’язково вивчають іноземні мові. Студенти можуть обирати між німецькою, англійською, французькою і російською.

І, звісно, в технікумі є власний інтернат, в якому учні знаходяться під пильним наглядом. Також заклад облаштований тенісним кортом і іншими спортивними майданчиками.

Умови вступу і вартість навчання

Умови вступу в технікумі такі ж, як і в усіх інших закладах середньої освіти в Польщі. Це ж стосується і переліку необхідних документів. Більш детально про це ви можете дізнатись в нашій статті. Якщо ж у вас залишилися питання, то ви завжди можете поставити їх нашим менеджерам. Для цього телефонуйте за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Всі консультації надаються БЕЗКОШТОВНО!

Що ж стосується вартості навчання, то загалом ситуація наступна. Навчання в технікумі є безкоштовним. Але при цьому вам треба буде сплачувати за триразове харчування близько 13 злотих на день. 

При тому, що навчальний заклад має інтернат, за проживання все ж доведеться сплачувати – 50 злотих на місяць. При поселенні усі студенти зобов’язані внести страховий депозит в розмірі 200 злотих. Це на той випадок, якщо учень випадково пошкодить майно в інтернаті.

Також одноразово потрібно сплатити за страхування 740 злотих і внести плату в батьківський комітет 50 злотих. Потрібно буде одноразово сплатити за підручники для навчання. Тут сума залежить від обраної спеціальності. Зазвичай вона починається від 300 злотих. Доводимо до вашої уваги ще раз, що неповнолітні діти не мають права знаходитись на території Польщі без юридичного опікуна. З цього приводу вам також необхідно проконсультуватися в менеджерів ГО “Atomy”. Ви можете подзвонити за телефонами, що зазначені вище, або ж написати нам листа на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете заповнити форму нижче. В усіх випадках ми обов’язково з вами зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *