fbpx

Середня освіта в Польщі: Kolegium św. Stanisława Kostki

Інформація надана з метою ознайомлення студентів, яких цікавить середня освіта в Польщі.

В 2003 році в Польщі було створено загальноосвітній приватний ліцей св. Станіслава Костки. Мова йде про заклад, який сконцентрований на підготовку саме етнічних поляків до вступу у польські ВНЗ Польщі і не тільки! Тут готують учнів до складання польської матури, вчать їх адаптуватись у польському суспільстві і розповідають про польську культуру. 

Ліцей Костки дуже популярний серед учнів і інших національностей! Тут і фундаментальний підхід до рівня освіти, і бездоганна організація побуту і дозвілля учнів. 

Головна лінія учбової програми ліцею – поглиблене вивчення культури і історії Польщі. З 2003 року в закладі можуть навчатися українці, які мають польське коріння. 

Середня освіта: коротко про концепцію закладу

В школі св. Станіслава Костки навчаються як етнічні поляки, так і учні без польських коренів. Навчальний заклад відмінно підходить і для тих родин, хто планує переїхати до Польщі. 

Багаторічний досвід закладу дозволив створити відмінні умови для навчання, підготовки до матуральних і  вступних екзаменів. Процес виховання і навчання включає різні заняття і зустрічі, які спрямовані на розвиток індивідуальних інтересів кожної дитини. 

Діяльність школи спрямована на патріотизм і християнство! Тут не лише вчать дітей, а й виховують в них духовність і національні принципи спираючись на історичні приклади і біографію видатних патріотів. Завдяки цьому будується світогляд як польських учнів, так і дітей з інших країн.

Функціонує ліцей на правах державної школи, оскільки кошти за навчання учнів польського походження зі Сходу покриває держава. Додаткові заняття здатні розвинути вподобання і таланти, фінансуються з коштів наданих спонсорами.

Зручна структура закладу

Розташований ліцей у самісінькому центрі Варшави на закритій і дуже мальовничій території. Класи для навчання є чудово обладнаними так само, як і гуртожиток, в якому проживають учні під час навчання. Кожна кімната в гуртожитку має власний санвузол.

Для проведення дозвілля в комплексі передбачені кімнати з телевізором і настільним тенісом. До усього цього заклад забезпечує учнів триразовим харчуванням у ресторації навчального комплексу. 

Крім того, в ліцеї є чудові спортивні зали та секції! А ще дуже багато гуртків різних направленостей:

  • клуб вершників;
  • клуб польського національного бойового мистецтва;
  • гурток малювання;
  • гурток журналістики;
  • хор;
  • хімічний гурток;
  • природничий, географічний та краєзнавчий гурток;
  • астрономічний гурток.

Навчаючись в ліцеї, діти мають змогу швидко адаптуватись до нових умов, нового суспільства. Вони мають змогу не лише навчатись, а й саморозвиватись!

Вартість навчання і умови вступу

Хоч ліцей Костки є державним, тим не менш за навчання тут треба сплачувати. Так, якщо учень іноземець, який має польське коріння, то вартість навчання складатиме близько 600 злотих на місяць. У цю вартість входить навчання, проживання триразове харчування і медичне страхування учня.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію щодо умов навчання в ліцеї Костки, звертайтеся за безкоштовною консультацією до менеджерів ГО “Atomy”. Для цього ви можете просто дзвонити за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750 або ж надіслати листа на нашу електронну пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com.

Додамо лиш, що в ліцеї існує власні критерії відбору. Наприклад, обов’язково враховується рівень шкільних оцінок та загального розвитку Кандидата. Не менш важливим є і рівень володіння польською мовою, тому що в полонійному ліцеї учні вивчають польську дуже поглиблено.

Відзначимо, що якщо на одне місце буде претендувати велика кількість учнів, то перевага буде віддана тим з них, в кого є польське походження.

Якщо ж кандидат польського походження, то при собі він має мати документ, який це підтвердить – наприклад, карту поляка. І оскільки заклад християнський, то потрібно буде надати характеристику з польського товариства або з римо-католицької парафії, що рекомендує Кандидата. В ній мають бути прописані дані організації чи парафії. 

Якщо ж учень не має польського походження, то йому потрібно буде надати характеристику від директора школи з контактними даними навчального закладу і ім’ям директора. 

І ще один нюанс! Для навчання в польських навчальних закладах неповнолітнім учням потрібен юридичний опікун. У випадку з ліцеєм Костки це обов’язково має бути етнічний поляк.

Якщо вас цікавить більш детальна інформація про ліцей Костки, то заповніть форму нижче і ми з вами зв’яжемося:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *