fbpx

Середня освіта в Польщі: Економічний технікум в Кракові

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Середня освіта в Польщі – це широкі перспективи для української молоді і можливість відчути і побачити на власні очі, як живуть країни ЄС. Серед багатьох навчальних закладів, які знаходяться в Польщі, варто відзначити економічний технікум, який знаходиться в Кракові.

В технікумі студенти вивчають всі загальноосвітні предмети. Також вони додатково вивчають фахові дисципліни з першого року навчання. Під час учбового процесу учні обов’язково проходять практичні заняття на шкільному підприємстві. Крім того, діти мають можливість пройти практику в різних державних і приватних підприємствах. Навіть є можливість виїхати на практику до Німеччини.

В технікумі також акцентують увагу на інформаційних технологіях, які стрімко розвиваються і використовуються практично в усіх сферах діяльності людини. По закінченню навчання всі студенти здають зовнішній фаховий екзамен. Саме він і стає підтвердженням отримання кваліфікації. Після випускник може працевлаштуватись за отриманим фахом або відкрити власний бізнес по спеціальності.

До всіх переваг, які були перераховані, додамо ще й те, що в технікумі студенти можуть вивчати такі мови, як англійська, німецька і російська. А от якщо ви або ваша дитина бажає вивчити польську мову, то саме час до нас на курси по вивченню польської мови. За всіма деталями звертайтеся до менеджерів ГО “Atomy” за телефонами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Всі консультації надаються БЕЗКОШТОВНО!

Середня освіта в Польщі – перелік спеціальностей

В економічному технікумі студенти можуть обрати кілька перспективних професійних напрямів:

  1. Економіст. Головні завдання сучасного економіста – самостійне виконання певної роботи або ж допомога в діяльності. Спеціаліст займається процесами забезпечення, зберігання, транспортом і продажем продуктів або ж послуг, які надає підприємство. Звісно, економіст має добре орієнтуватися в питаннях фінансів, а також він має вміти виконувати типову офісну роботу.
  2. Технік торгівельної справи. Студенти, які оберуть таку спеціальність, вивчають структуру ринку, потреби споживачів, товарознавство, маркетинг, інформаційні технології, сучасну бухгалтерію і багато всього іншого. По закінченню навчання випускник може працевлаштуватись на підприємство або фірму, що займається торгівельними справами.
  3. Логіст. Це теж сфера економіки, яка останнім часом стала дуже популярною. Кваліфіковані логісти потрібні на будь-яких підприємствах. Студентів, які обрали саме спеціальність логіста, вивчають основи функціонування фірми, правові акти в галузі транспортного права, управління товарами і т.д.
  4. Туристичне обслуговування. Студенти вивчають розробку програм і організацію туристичних подій, бронювання та розрахунок туристичних послуг і їх обчислення по вартості. Звісно учні навчаються правилам поведінки з клієнтами.
  5. Готельний бізнес. З урахуванням того, що попит на готельні, туристичні і агротуристичні послуги останнім часом зростає, то і спеціальності такого напрямку теж стають все більш популярними. Студенти, які обрали саме готельний бізнес, вивчають, як функціонують готелі, як правильно організовувати відпочинок для клієнтів і виконувати комплексне обслуговування відвідувачів. Звісно тут не обходиться і без основ маркетингу, стратегічних планів розвитку і т.д.

Як ви можете переконатися самі, економічний технікум – це дуже перспективний заклад, в якому студенти отримують всі необхідні знання для подальшого працевлаштування або ж продовження навчання у вищих навчальних закладах Польщі.

Умови вступу

Що стосується умов вступу, то тут все досить стандартно. До абітурієнтів пред’являють такі ж самі умови, як і в інших технікумах Польщі. Що саме це за умови – ви можете дізнатися в цій статті. Найголовніше, щоб абітурієнт був не старше 18 років. Учні, яким вже виповнилося 18 до вступу не приймаються. 

По пакету необхідних документів ситуація така ж. Що стосується оплати за навчання, вартості проживання і харчування, то ви можете написати нам листа с запитом на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто напишіть коментар під цим записом. Також ви можете заповнити форму нижче. В усіх випадках ми обов’язково з вами зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *