fbpx

Середня освіта: Міжнародна вища школа логістики та транспорту – академічний технікум

Середня освіта в академічному технікуму при Міжнародній Вищій Школі Логістики і Транспорту у Вроцлаві – це можливість для українських учнів отримати професію, яка буде орієнтована на вимоги сучасного ринку праці. Крім того, після навчання в закладі студенти можуть продовжити навчання у польських ВНЗ. 

Академічний технікум являє собою безкоштовний навчальний заклад, де студенти навчаються в сучасних аудиторіях, спеціалізованих майстернях і наукових лабораторіях. 

Перелік спеціальностей

В академічному технікумі студенти можуть здобути одну зі спеціальностей, що будуть описані далі. Проте відзначимо, що кожен випускник навчального закладу має можливість на пільгових умовах вступити в Міжнародну школу логістики і транспорту у Вроцлаві. Більше того, кращі студенти мають можливість отримати роботу у партнерів навчального закладу. Але загалом середня освіта в Польщі – це відмінна можливість для українських студентів не тільки отримати диплом європейського зразка, а й гарантовано отримати роботу.

Тепер розглянемо більш детально, яким спеціальностям навчають студентів в академічному технікумі.

Будівельник

Це дуже популярна професія. В технікумі студентів навчають з урахуванням сучасних тенденцій. Наприклад, учні мають доступ до вимірювальної апаратури і всіх сучасних пристроїв, які використовують в своїй роботі будівельники. Це стосується і різних інженерних програм.

Загалом, учень, який обирає професію будівельника, отримує такі навички, як:

  • виконання будь яких будівельних робіт;
  • організація і контроль будь яких етапів, пов’язаних з процесом будівництва;
  • складання кошторисів та підготовка тендерної документації.

По закінченню навчання, випускник отримує необхідний рівень кваліфікації для того, щоб працювати в будівельних компаніях і навіть керувати своєю власною будівельною компанією.

Економіст

Це теж дуже популярна професія, яка затребувана не тільки на ринку праці в Польщі, а в інших країнах ЄС. При цьому економіст може працювати в будь яких сферах від страхування до відділу бухгалтерії і фінансів.

Під час навчання студенти вивчають ринок, вчаться планувати і складати звітність, керувати фінансами підприємств і т.д. Відзначимо, що учбовий процес включає і роботу з професійними канцелярскими програмами.

Що стосується професійних навичок, то учні, крім планування, вчаться ще й обчислювати податки, вести кадрово-розрахункові справи і таке інше. По закінченню навчання випускники можуть працювати в банках, страхових компаніях, господарських об’єктах, що мають різні напрямки діяльності. І це лише малий перелік!

Експедитор

Ця професія має дуже великий попит на ринку праці. Тому експедитор має широкі можливості в плані працевлаштування.

Учбовий процес дозволяє студентам здобути повноцінні знання в області експедитування і транспортування, вивчити різні інформаційні матеріали, розібратися з тим, як правильно організовувати завантаження і розвантаження транспорту. Крім того, випускник може укладати договір не тільки з польськими компаніями, а й з міжнародними.

Експедитор може працювати в таких підприємствах, як:

  • транспортні;
  • експедиторські;
  • логістичні.

Такий спеціаліст потрібен і в агенціях припортових, і в аеропортах. Загалом ця спеціалізація необхідна усюди, де потрібно переміщати товари або вантажі.

Логістик

Спеціальність безпосередньо пересікається з експедиторською діяльністю. Різниця в тому, що логіст плану, організовує, керує і контролює рух товару від виробника до споживача.

Під час навчання студенти вчаться усім логістичним процесам з урахуванням сучасних тенденцій. Вони навіть вчаться управлінню відходами! По закінченню учбового процесу випускник може працевлаштуватися на будь яке логістичне підприємство. Він може займати посаду координатора постачання і збуту, або ж може займатися електронною комерцією.

Середня освіта в Польщі – геодезист

Людина, що отримує таку професію, приймає участь в будуванні різних споруд. Студенти, навчаючись в академічному технікумі, проходять практику і вчаться в сучасних лабораторіях, вивчають сучасну спеціалізовану літературу.

По закінченню навчання випускники можуть виконувати всі роботи, що пов’язані з геодезією. І тут мова йде не лише про складання геодезичних і картографічних розробок. Сюди входить і вміння вимірювати та аналізувати отримані результати, створення державного кадастру нерухомості і актуалізацію геодезичного та картографічного ресурсу держави.

Технік торгівельної справи

В даному випадку мова йде про управління торгівельним підприємством, організацію роботи магазинів, забезпечення торгових точок і участь у торговельних переговорах. Випускник, що отримав середню освіту в академічному технікумі, може займатися підготовкою документації по замовленню і прийому товару, готувати товар до продажу і навіть організовувати торговельні процеси. 

Більше того, отриманої кваліфікації буде достатньо для того, щоб перевіряти товар на якість і не тільки! Тому працювати такий робітник може на будь яких підприємствах роздрібної і оптової торгівлі а також в відділах, що займаються рекламою, продажем товарів та послуг.

Інформатик

Це спеціаліст, який знає все про технології в області збору, передачі і обробки інформації. Професія інформатика на ринку праці користується попитом, так як комп’ютери зараз використовують в усіх галузях. Сам ж галузь інформатики є такою, що динамічно розвивається. Саме це стало поштовхом для створення безлічі нових професій – програміст, веб-дизайнер, адміністратор ПК і т.д.

По закінченню навчання випускник може працювати з сучасними комп’ютерними системами і периферійними пристроями, створювати локальні мережі і адмініструвати їх, створювати бази даних і керувати ними. І, звісно, інформатик вміє створювати веб-сайти і веб-додатки. 

Коротко про вимоги і вартість навчання

Щоб вступити до академічного технікуму, подавати документи необхідно з квітня місяці. саме тоді розпочинається вступна кампанія в навчальному закладі. Кількість місць досить обмежена, тому затягувати з подачею документів не варто.

Що стосується вимог, яким має відповідати майбутній студент, а також того, які документи необхідні для вступу в навчальний заклад, то загальну інформацію можна дізнатись ТУТ

Але зауважимо, що ця інформація лише загальною. Адже кожний навчальний заклад може додатково висувати свої вимоги. Саме тому радимо вам зв’язатися з адміністраторами ГО “Atomy”, щоб дізнатися всю необхідну інформацію. Отримати консультацію можно безкоштовно, подзвонивши за телефонами ?+380674550190, ?+380993675750.

І пам’ятайте, що в усіх рейтингових навчальних закладах існує конкурсний відбір. Саме тому позитивний результат співбесіди і шкільні оцінки мають дуже велике значення!

А тепер перейдимо до питання вартості навчання. В академічному технікумі всі студенти можуть навчатися абсолютно безкоштовно. Але при цьому батькам доведеться витратитися на житло для своєї дитини. Оскільки навчальний заклад не надає гуртожитка учням. І окремо потрібно попіклуватися про наявність юридичного опікуна, так як неповнолітнім учням не можна знаходитись в Польщі самостійно. Всю необхідну інформацію ви можете запитати, надіславши листа нам на електронну пошту – ✉️ atomy.ekpi@gmail.com, чи просто заповнивши форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *