fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Чи знаєте ви, що таке “білінгвізм”? Гадаємо, що знаєте! Білінгвізмом називають таке явище, як двомовність. Тобто людей, які добре володіють двома й більше мовами, називають білінгвами, хоча нам більше подобається термін – поліглот.

Та чому ж білінгвізм стає все більш популярним? Почнемо із того, що за твердженням вчених білінгвісти мають кращу розумову діяльність, ніж звичайні люди. І це насамперед зумовлено структурою їхнього мозку.

Наприклад, людина-білінг дуже рідко плутає мови. Їхній розум добре пристосований до того, щоб чітко контролювати мовну діяльність. Вчені провели багато досліджень цієї теми та визначили, що кількість сірої речовини в їхньому мозку значно більша, ніж у монолінгвів, тобто людей, які знають тільки одну мову. 

Як наслідок, це призводить до більш ефективної розумової діяльності, а це, своєю чергою, справляє неабиякий позитивний вплив на навчальний процес!

І ще одна відмінність полягає в тому, що вивчення іноземних мов допомагає підвищити стійкість людини до хвороби Альцгеймера та знизити вірогідність інсульту. 

Діти, які навчаються у двомовних класах, завжди мають кращі результати, ніж їхні ровесники. І це тільки маленька частина того, що робить білінгва особливим.

Але ми звертаємо вашу увагу на той простий факт, що знання кількох мов відкриває перед людиною ширші можливості перед тим, яку роботу обрати, в якій країні. Якщо ж мова йде про підлітка, який закінчує школу, то тут є два варіанти:

  1. Вступити до технікуму в іншій країні.
  2. Вступити до університету в іншій країні.

Можливість навчання за кордоном приваблює багатьох! Тому й не дивно, що більшість сучасних країн світу практикують саме двомовне навчання. І тут варто розуміти, що просто вивчати іноземну на звичайному уроці замало для того, щоб стати білінгвом. 

Тому у двомовних школах з певних класів діти вивчають інші дисципліни не тільки рідною мовою. Такий підхід до навчання дозволяє розширити кругозір людини, її світогляд. 

В нашій країні теж є двомовні школи. Досвід їхньої роботи показує, що білінгвізм є реальною можливістю для розвитку дитини не тільки як особистості. Білінгвізм або двомовність відкриває більше можливостей в плані подальшого здобуття освіти та кар’єрного зростання.

Цілком можливо, що в майбутньому в процесі освіти діти будуть здобувати нові навички, а їхня успішність покращиться саме завдяки вивченню нових мов. Однак ми нагадуємо, що вчитися ніколи не пізно! Тому користуйтеся можливістю розширити свій світогляд і, можливо, саме сьогодні найкращий момент для того, щоб розпочати вивчення іноземної мови.

Atomy оголошують набір в групи по вивченню польської мови! Приєднатись до нас ви можете, надіславши запит через контактну форму нижче.

Вивчення польської мови з нами – це

  • заняття двічі на тиждень по 90 хвилин;
  • можливість обирати між навчанням онлайн та офлайн;
  • можливість навчатися індивідуально;
  • можливість додаткового спілкування з викладачем у вільний від занять час.

Наша програма максимально адаптована та налаштована таким чином, щоб учні мали максимум практики, а не тільки письма або читання. Крім того, всі, хто буде навчатися в нас, мають можливість брати участь в Польсько-Українських проєктах!

Отже, залишайте заявку та наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротший час.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”43e54182-08c7-4b63-8a0a-344634310c57″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *