fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаMy Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Звідки почати шлях до польських технікумів і ліцеїв? Це перший крок до навчання в Польщі. Вступна кампанія у ці навчальні заклади відрізняється від вступу до вищих навчальних закладів. Процес реєстрації починається заздалегідь, перш за все, для громадян Польщі, а вже потім для іноземців.

Кількість доступних місць для іноземців обмежена, тож якщо ви мрієте про навчання в польському технікумі у 2024 році, час діяти зараз. Обирайте спеціальність та навчальний заклад і реєструйтеся.

Вступ до польських технікумів і ліцеїв з нашою допомогою буде більш зручним, простим і комфортним.

Ось деякі переваги польських технікумів і ліцеїв:

  • Європейський стандарт навчання.
  • Відмінна матеріальна база закладів та висококваліфіковані педагоги.
  • Навчання у більшості технікумів та ліцеїв безкоштовне; батьки оплачують лише проживання та харчування (від 90 до 150 євро на місяць).
  • Після завершення навчання ви отримуєте європейський диплом, який дозволяє офіційно працевлаштовуватися в Польщі, Німеччині, Австрії та інших країнах ЄС.
  • Диплом польського ліцею чи технікуму спрощує вступ до польських університетів.

Навчання в польських технікумах і ліцеях – це чудовий шанс для українських студентів почати інтеграцію в європейське суспільство та забезпечити собі спрощений вступ до будь-якого польського університету.

Який саме технікум чи ліцей вас цікавить?
Ви ще не визначилися? Тоді пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *