fbpx

Реальні приклади з життя, які вчать нас бути сильними та не здаватись!

Час зараз такий, що сьогодні ми наповнені позитивом, а завтра вже відчуваємо страх та розпач. Коли в країні йде війна – це нормально…Як же страшно це звучить, правда? Проте, так вже є. І все. що ми можемо робити – це мотивувати себе реальними прикладами з життя, які надихають творити, розвиватися та ніколи, ні за яких обставин не опускати руки!

Будьте наполегливими, як Майкл Джордан. За свою кар’єру він промазав понад 9000 кидків, програв майже 300 ігор. 26 разів йому довіряли зробити фінальний переможний кидок, і він промахувався. Проте кожен раз, коли Джордан падав, він знаходив сили знову піднятись. Саму тому він став одним з найвидатніших баскетболістів за всю історію.

Майте волю до життя, як Ленс Армстронг. У Ленса Армсторнга лікарі діагностували рак, він поширювався по всьому тілу. Ракові клітини в легенях були за розміром як м’ячі для гольфу, однак, всупереч цьому, він подолав хворобу і став єдиним спортсменом, який фінішував першим в загальному заліку “Тур де Франс” шість разів поспіль.

Згадайте історію людини, чий вчинок ліг в ідею марафону. У стародавні часи, коли перси висадилися на береги Греції, в Спарту був відправлений посланець, щоб попросити допомоги в боротьбі з персами. Він був єдиною надією на порятунок. Легенда свідчить, що за два дні цей чоловік пройшов 240 кілометрів, а потім пробіг ще 40, щоб сповістити про перемогу греків над персами. Коли випробування, які випали на вашу долю, здаються занадто складними та хочеться здатися, згадайте цю історію.

Витягуйте себе з дна, як Кріс Гарднер. Дивились фільм «В гонитві за щастям»? Він знятий на основі реальних подій з життя Кріса Гарднера — людини, якій вдалось піднятись із самих низів (не маючи ні роботи, ні житла, ні їжі) до мільйонера. Якщо закрадається ідея кинути все, до чого прагнете, подивіться цей фільм.

Засвойте гасло Мухаммеда Алі «Літай як метелик, жали як бджола». На рахунку одного із найкращих боксерів світу тільки 5 програшів і 56 перемог. Він став чемпіоном світу серед професіоналів у важкій вазі, і цей титул вигравав тричі.

Будьте стійкими, як Каньє Вест. Мабуть, ви знаєте, хто такий Каньє Вест. Перечитайте його біографію, адже він — справжнє джерело для натхнення. Його історія показує, що, маючи мінімум для існування, можна стати одним із найвідоміших та шанованих людей у світі.

Залишайтеся вірними своїм принципам, як Нельсон Мандела. Нельсон Мандела боровся за справедливість та свободу в Південній Африці й 20 років провів у в’язниці за свої погляди, від яких не відмовився навіть в обмін на свободу.

Пам’ятайте – ваше майбутнє у ваших руках! І тільки вам вирішувати, яким воно буде. не втрачайте свого шансу зробити своє майбутнє щасливим, успішним та прекрасним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *