fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціативаРайонний центр професійно-технічної освіти в Яворі

Офіційно перший навчальний рік в закладі розпочався у 1946 році. Тоді це була загальноосвітня вечірня школа для робітничої молоді, а її першим директором став Едвард Серафін.

З того часу минуло вже багато часу і сьогодні – це розвинений навчальний заклад, де учні мають змогу здобути якісну освіту за такими навчальними напрямками, як:

 1. Технік-економіст.
 2. Технік-інформатик.
 3. Технік-логістик.
 4. Технік-механік.
 5. Технік-програміст.
 6. Технік-фінансист.

Кожен з цих навчальних напрямків дає перспективи для розвитку випускникам після закінчення навчального закладу.

Розглянемо кожен з них трохи детальніше.

Технік-економіст

Технік-економіст – це престижна та приваблива професія, яка створює широкі можливості працевлаштування як у господарських компаніях, так і в бюджетно-фінансових установах, в юридичних фірмах та секретаріатах.

В технікумі ви дізнаєтеся:

 • про підготовку службової кореспонденції;
 • будете працювати в програмі Insert: в модулях Subiekt, Gratyfikant, Rachmistrz;
 • будете вивчати програму Płatnik;
 • навчитеся плануванню та веденню бізнесу;
 • навчитеся робити розрахунок податку;
 • навчитеся робити облік.

Завдяки навчанню в PCKZiU в Яворі ви отримаєте атестат зрілості та професійний диплом, виданий районною екзаменаційною комісією. А ще – професійний досвід під час стажування у фінансових установах, економічних і фінансових відділах різних суб’єктів господарювання (у Польщі та за кордоном). 

Крім того, ви отримаєте можливість проходити стажування за кордоном у рамках проєктів Erasmus+ та PO WER, а ще додатковий досвід під час канікулярних стажувань (оплачуваних). 

Ви матимете можливість проходити заняття в сучасних і дуже добре обладнаних предметних лабораторіях, брати участь у безкоштовних курсах та тренінгах, що фінансуються з фондів ЄС, щоб підвищити свої компетенції на ринку праці, навчитеся користуватися програмами Płatnik і Insert GT, які використовуються на багатьох підприємствах.

Технік-інформатик

Нікого не потрібно переконувати, що спеціалісти в галузі ІТ затребувані та, за прогнозами на майбутнє, їм не загрожує безробіття.

Навчаючись на ІТ-спеціаліста в PCKZiU в Яворі, ви будете вчитися протягом 5-ти років в сучасних комп’ютерних класах з виходом в Інтернет. Також ви матимете доступ до двох лабораторії, оснащених новітнім обладнанням для навчання за кваліфікацією.

Під час навчання ви освоїте усі правила адміністрування та експлуатація комп’ютерних систем, периферійних пристроїв і локальних комп’ютерних мереж. 

Метою навчання за цією професією є підготовка активного, відповідно освіченого та ефективного фахівця, який отримає знання та практичні навички, влаштується на хорошу роботу та буде далі постійно розвиватися.

Технік-логістик

Логістика – це галузь, яка відіграє все більш важливу роль у глобалізованому світі, і тому логісти є одними з найбільш затребуваних працівників на ринку праці. З кожним роком зростає попит на постачальників комплексних логістичних послуг, як локальних, так і потужних міжнародних гравців.

Запорука кар’єри – профільна освіта. Випускник, який закінчив PCKZiU в Яворі, має знання, навички та соціальні компетенції, яких бажають роботодавці. Якщо ви думаєте, яку школу обрати, обирайте PCKZiU!

Сучасна професія – це шанс на цікаву роботу! Логістика – це професія для тих, хто не боїться викликів, ініціативний та сміливий, має організаторські здібності та вміє планувати.

Технік-механік

Якщо ви бажаєте стати висококласним фахівцем в області експлуатації обладнання з ЧПУ, то ця професія для вас. Величезний попит на ринку праці на фахівців у сфері програмування та експлуатації верстатів з ЧПУ виливається у високі зарплати.

Навчаючись в PCKZiU в Яворі ви дізнаєтеся:

 • сучасні технології виробництва з використанням токарних, фрезерних верстатів і верстатів з числовим програмним керуванням (ЧПК);
 • навчитеся складати технічні креслення з використанням комп’ютерної техніки;
 • навчитеся керувати та організовувати процеси виробництва машин та обладнання.

А ще отримаєте одразу дві професії: верстатник і технік-механік.

Технік-програміст

Програміст – дуже престижна та затребувана професія на ринку праці.

Комп’ютери та програмне забезпечення зараз доступні в кожній сфері життя, особливо в професійному житті. Куди б ви не поглянули, вам потрібна людина з компетенціями, яка буде професійно керувати або програмувати пристрої та додатки, що на них працюють.

Метою навчання за цією професією є підготовка активного, відповідно освіченого та ефективного фахівця, який набуде знань і практичних навичок. Це допоможе вам отримати хорошу роботу та подальший постійний розвиток.

Після навчання ви отримаєте атестат зрілості та професійний диплом, виданий районною екзаменаційною комісією. Також ви отримаєте професійний досвід під час стажування у фінансових установах, в економічних і фінансових відділах різних суб’єктів господарювання (у Польщі та за кордоном). 

Технік-фінансист

Фінанси є однією з найважливіших галузей промисловості в Польщі та у світі, тому можете сміливо обирати професію бухгалтера в PCKZiU в Яворі.

Попит на бухгалтерів і людські ресурси все ще зростає, як і ставки, які їм пропонують. З кожним роком пропозицій роботи стає все більше.

Бухгалтерія та кадри є дуже важливим відділом кожної компанії, тому люди, які в ньому працюють, повинні відрізнятися акуратністю, сумлінністю та здатністю концентрувати увагу. Бухгалтер або кадровик потрібен будь-якій компанії, навіть найменшій.

Навчальна програма «Техніка бухгалтерського обліку» доповнена кадровою політикою підприємства, відповідальним за наймання працівників та ведення обліку заробітної плати.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *