fbpx

Деякі теорії стверджують, що думки людини з часом матеріалізуються. Ось чому, якщо погані думки закралися в голову, варто спрямувати всі зусилля на те, щоб повернути собі позитивне мислення. Як це зробити?

Ці поради будуть корисними як дорослим, так і підліткам. Особливо в цей тяжкий час, коли ми живемо в стані війни та постійного потоку негативних новин. Погані думки руйнують нашу психіку та заважають розвиватися, працювати та навчатися.

Знайти причину негативу і «прожити» його

Тільки так можна швидко і напевно позбутися негативних думок. Як тільки ви виявите їх справжню причину, то зробите перший крок на шляху до того, щоб їх позбутися. Далі варто пропустити через себе думки, уявивши найгірший розвиток подій, який тільки може статися. Таким чином, ви немов переживаєте той момент, якого так побоюєтеся і блокуєте у своїй голові.

Написати та спалити

Ще один спосіб позбутися поганих думок – написати їх на папері у всіх подробицях. Потім перечитати декілька разів і спалити папір. Після цього напевно багато з написаного видаватиметься просто смішним, особливо якщо підійти до такого «твору» з певним гумором. До речі, звести свої побоювання, страхи та інші погані думки до жарту – ще один хороший спосіб позбутися їх або хоча б звести їхній вплив на ваше життя до мінімуму.

Зарядитися позитивом і екстримом

Крім того, важливо знайти таке заняття, яке зможе відвернути вас від поганих думок. Це станеться швидше, якщо проведення часу буде не стільки завантажувати голову, скільки дарувати заряд абсолютно нових позитивних емоцій. І найкраще, якщо при цьому ви будете виходити з так званої зони комфорту.

Подружитися зі спортом

Справитися з поганими думками допоможе і спорт. Не дарма його називають одним з кращих засобів від депресії. Під час інтенсивних фізичних навантажень організм починає виробляти ендорфіни, які викликають відчуття ейфорії.

Вибирати приємне спілкування

А ще дуже важливо спілкуватися з позитивно налаштованими людьми, бо люди зазвичай є істотами, які піддаються зовнішньому впливу. Можливо навіть, що погані думки зародилися не в вашій голові, а їх непомітно «підкинули» туди оточуючі. Ось чому варто ретельно проаналізувати коло спілкування, знизивши контакти з тими, хто постійно дивиться на життя з негативом.

Підсумуємо

Пам’ятайте, що життя триває! Кожна його мить зараз важлива, як ніколи. Тому не витрачайте час на погані думки та негатив. Його і так досить у наших з вами буднях. Набагато корисніше буде, якщо ви будете витрачати свій час на продуктивну роботу, навчання, відпочинок з близькими, допомогу нашим воїнам та тим, хто лишився без власного дому через війну.

Не забувайте, що ми з вами маємо робити все, щоб день нашої перемоги став ще ближче! Тому ніяких поганих думок!
Будьте на позитиві!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *