fbpx

Приватний механіко-електротехнічний технікум № 5 в Легниці

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Технічна школа або приватний технікум ZSEM в Легниці є однією з провідних середніх шкіл у Польщі. У ньому є всі ресурси, необхідні учню, який розвивається, щоб бути успішним в майбутньому.

Технікум в Легниці – це, в першу чергу, викладачі, які є висококваліфікованими та добре освічених фахівцями. Вони знають, як забезпечити найкращий досвід навчання для кожного студента. До кожного студента в технікумі викладачі знаходять індивідуальний та використовують індивідуальні методи навчання. При цьому в навчальному закладі не забувають того факту, наскільки важливою є інтеграція в групу для кожного підопічного.

Головні особливості навчання в технікумі

Приватний механіко-електротехнічний технікум – центр удосконалення освіти в галузі механічної, електротехнічної та електронної інженерії, метою якого є забезпечення якісної освіти та підготовки фахівців у цих галузях. Заняття доступні для дітей, підлітків і дорослих. Заняття охоплюють підготовчий, початковий, професійно-технічний та старший рівні школи.

Заняття проводять кваліфіковані викладачі, які спеціалізуються в даній галузі. 

Приватний технікум в Легниці охоплює багато сфер та напрямків навчання. Серед найпопулярніших є такі, як:

  • ІТ-технік;
  • технік з цифрового друку;
  • технік-електрик;
  • технік-електронік.

Кожен студент має можливість обрати ту програму навчання, яка підійде йому найбільше за інтересами та здібностями. Завдяки цьому студенти можуть збільшити шанси на професійний розвиток у майбутньому. 

Багато випускників приватного технікуму часто вирішують продовжити освіту – навчання в технічному університеті.

Нагадуємо, що для успішного навчання в будь-якому закладі Польщі потрібно добре володіти польською мовою. Інакше студенту буде важко порозумітися з викладачами та однокурсниками. Крім того, знання мови пришвидшує адаптаційний період. 

Тому тим, хто обрав для подальшої освіти саме польський навчальний заклад, необхідно заздалегідь потурбуватися про вивчення польської мови! Перейдіть за цим посиланням, щоб дізнатися деталі та відправити заявку на навчання по вивченню польської мови з Atomy.

Приватний технікум – це не тільки школа, а перш за все велика спільнота, яка бере участь у багатьох цікавих проєктах та конкурсах. Студентів заохочують брати участь у різноманітних позакласних заходах і активно сприяти взаємостосункам. Що відрізняє цей шкільний комплекс, так це надзвичайно розвинені взаємостосунки та залучення учнів до їхнього просування.

Однак, приватний технікум в Легниці приваблює студентів не тільки своїм ставленням до навчання. Це також добре розвинена підготовка аудиторій, яка сприяє створенню кращого місця для навчання. Шкільне обладнання дозволяє перетворити звичайний навчальний процес на фантастичну подорож у глибини технологій та електрики.

Підсумок

Сподіваємось, що ця інформація була для вас корисною! Якщо ви бажаєте дізнатись більше про навчання в польських технікумах та ВНЗ, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

[hubspot type=”form” portal=”6717931″ id=”38ad197a-b658-49a4-8afc-da17f6642002″]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *