fbpx

Друге питання щодо важливості, після самого надходження, – проживання. Ми, як ніхто, це розуміємо! Окрім повного оформлення на навчання, наша фірма також допомагає розв’язувати питання проживання своїм клієнтам.

Отже, обговоримо основні варіанти проживання у Польщі для студентів.

Всі державні ВНЗ Польщі мають свої гуртожитки, за бажанням студент-першокурсник таке місце може, так би мовити, гарантовано отримати, якщо все вчасно оформити. Крім того, гуртожитки державних ВНЗ — це дуже вигідно, ціни близько 100€/місяць. Стандарти різні, є як 2-місні кімнати, так і на 3, 4 особи.

Інша ситуація з приватними вишами – дуже велика рідкість – наявність свого гуртожитку. А якщо і є, то ціни значно вищі – близько 200-300 €/місяць, але в основному і стандарт теж вищий.

Приватні гуртожитки. Ця форма дуже популярна серед студентів останніми роками. Такі гуртожитки доступні для студентів будь-якого вишу. Стандарт – високий. Це в основному, 1-2-місні кімнати або навіть апартаменти зі своїм санвузлом в кімнаті, а іноді навіть з кухнею. У гуртожитках є все, що потрібне для комфортного проживання. Ціни від 250 € за 2-місний та від 450 € за 1-місний номер.

Студентські квартири. Теж щодо нова форма проживання. Це як «міні гуртожиток». Велика квартира, в якій 4-7 кімнат із загальною кухнею та санвузлом. Ціни від 250 до 400 € за кімнату.

Оренда кімнати чи квартири. Тут все ясно, хочете жити самі в тиші та спокої або, наприклад, з другом – цей варіант для вас. На ринку є широка пропозиція на будь-який смак і колір. Але й платити, звичайно, доведеться більше.

Який варіант проживання ви обрали б ви? Напишіть у коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *