fbpx

Вступ

Сьогодні, у зв’язку зі зростаючим попитом на енергію та необхідністю збереження природних ресурсів, професія техніка урядування та систем енергетики відновлювальних джерел стає все більш актуальною. Ця галузь науки та техніки відіграє важливу роль у забезпеченні сталого розвитку суспільства та дбайливого використання енергетичних ресурсів. У цій статті ми розглянемо основні аспекти навчання та професійної діяльності техніка урядування та систем енергетики відновлювальних джерел, а також можливості, які відкриває цей шлях кар’єри.

Здобути спеціальність Техніка енергетики відновлювальних джерел енергії можна в ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH im. generała Władysława Sikorskiego.

Тут технік енергетики відновлювальних джерел енергії отримає наступні кваліфікації:

 • монтаж енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії (ELE.10.)
 • експлуатація енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії (ELE.11.)

Метою професійної освіти є підготовка учнів до життя в умовах сучасного світу, виконання професійної роботи та активного функціонування на змінному ринку праці.

Обрані результати освіти:

 • організація монтажу енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії;
 • складання кошторисів, пропозицій та угод щодо монтажу енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії;
 • виконання монтажу енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії;
 • контроль енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії;
 • обслуговування та ремонт енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії.

Випускники можуть знайти роботу в монтажних компаніях, пов’язаних з водною, вітровою, геотермальною, водневою, сонячною енергією, енергоощадним будівництвом, в підприємствах, що займаються правовими нормами та стандартами охорони довкілля.

Навчальні предмети:

 1. Основи енергетики.
 2. Технічна документація.
 3. Технологія.
 4. Практичні заняття.
 5. Професійна практика.
 6. Професійна іноземна мова – англійська.

Школа співпрацює з роботодавцями, організовуючи різноманітні галузеві навчання, кваліфікаційні курси з екскаваторів-навантажувачів, зварювання за методом MAG і TIG. Професійна практика відбувається в підприємствах, що займаються монтажем енергетичних установок та систем відновлювальних джерел енергії, а також в інших суб’єктах, що є потенційними місцями працевлаштування випускників шкіл, які здійснюють навчання в цій професії.

Закінчення

Професія техніка енергетики відновлювальних джерел є перспективною та важливою у сучасному світі, де стала екологія та стале використання енергетичних ресурсів – запорука сталого розвитку. Відповідно до цього, освіта в цій галузі відкриває широкі можливості для професійного зростання та реалізації. Навчання в цій області не лише дозволить здобути необхідні навички та знання, але й стане першим кроком до успішної кар’єри у сфері відновлювальної енергетики.

Бажаєте подати документи на вступ до ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH im. generała Władysława Sikorskiego? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *