fbpx

Це найбільш технологічно розвинений напрямок освіти в Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych. Вона призначена для учнів з “точним розумом”, які цікавляться цифровою технікою. Під час навчання на цьому напрямку учні ознайомлюються не тільки з основами електротехніки та електроніки, але й аспектами телекомунікацій, інформатики, мікропроцесорної техніки та програмними засобами для проєктування схем.

Учні цього напряму беруть участь в обласних подіях, зокрема на виставках електронного та телекомунікаційного обладнання, а також відвідують “відкриті дні” технічних вузів. Закінчення напряму Технік Електронік гарантує отримання відповідної професійної освіти, що дозволяє швидко пристосуватися до роботи в галузі EIT (Електроніка, Інформатика, Телекомунікації) або продовжити навчання на інженерних спеціальностях вищих навчальних закладів, таких як Електроніка, Робототехніка, Мехатроніка, Телекомунікації чи Інформатика.

В рамках реконструкції майстерень у Загальноосвітній школі Загорзелець були модернізовані та оснащені сучасним обладнанням електронічні майстерні.

На напрямку Технік Електронік професійне навчання відбувається за сучасною “Модульною навчальною програмою”, що означає виконання послідовних модулів теоретичних занять в тісному зв’язку з виконанням практичних лабораторних вправ в електронній майстерні.

Під час навчання на цьому напрямку учні ознайомлюються з:

 • цифровою технікою;
 • принципами використання програмних засобів для проєктування електронних схем;
 • принципами роботи цифрового вимірювального обладнання;
 • принципами програмування мікроконтролерів (наприклад, Arduino);
 • принципами побудови пристроїв і систем в електроніці, зокрема: сигнальних систем, систем технічного спостереження, кабельних мереж CCTV, WLAN, SAT, DVB, мережі мобільного зв’язку GSM;
 • монтажними технологіями;
 • мікропроцесорною технікою;
 • принципами програмування ПЛК, ЧПУ.

Типові місця роботи для Техніка Електроніка:

 • в національних та закордонних компаніях галузі електроніки, телекомунікацій, інформаційних технологій, де застосовується цифрове вимірювальне обладнання;
 • в монтажних компаніях кабельних мереж, систем відеоспостереження, систем сигналізації;
 • в послугових компаніях, що надають послуги інтернету, телебачення, бездротового зв’язку.

У технікумі реалізується професійна практика тривалістю 8 тижнів, а також проводяться професійні та загальноосвітні предмети, включаючи іноземну мову та математику у збільшеній кількості годин.

Бажаєте подати заявку на вступ до Zespół Szkół Zawodowych i Licealnych? Пишіть до нас на пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – +380674550190, +380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *