fbpx

Понад 70 років досвіду професійно-технічної освіти робить цей заклад освіти лідером серед професійно-технічних навчальних закладів на польському ринку! Методики закладу користуються великим інтересом і визнанням у роботодавців! 

Заклад було нагороджено сертифікатом «Надійна школа», а це означає, що його випускники досягли кращих результатів, ніж ті, що прогнозували на основі ЗНО. Студенти навчального центру – олімпійці професійних, соціальних та медійних олімпіад.

Навчальний центр має багаторічний досвід проведення педагогічних інновацій, які передбачають впровадження предметів і змісту навчання, що не входять до основного навчального плану. Програми пишуть викладачі, і вони у співпраці з університетами, установами та компаніями піклуються про якість навчання в рамках інновацій.

З 2006 року в закладі активно працює гурток журналістики, який у 2015 році змінився на гурток журналістики та кіно. З 2012 року в механічному технікумі працює поліцейський клас, а з 2013 року – формений. У 2018 році в технікумі харчування було впроваджено інновацію «Діететика».

З 2017 року навчальний заклад бере участь в державній програмі Digital Safe, в результаті якої в школі працює ментор з цифрової безпеки, проводиться День цифрової безпеки, а також заклад бере участь у різноманітних акціях, пов’язаних з цією темою.

Ну що ж, з перспективою розвитку навчального закладу все ясно. А які ж напрямки навчання тут можуть обрати ті, хто обирає для подальшої освіти саме їхній технікум?

Напрямки навчання в технікумі

В технікумі студенти можуть одну з таких спеціальностей, як:

  1. Технік-механік.
  2. Технік з реклами.
  3. Технік графіки та цифрового друку.
  4. Технік з харчування та кейтерингу.
  5. Технік гостинності.

Зауважимо, що кожна спеціальність має обмежену кількість місць. Тому затягувати з поданням заявок не варто! Наприклад, за напрямком техніка-механіка вільно тільки 15 місць. Під час навчання на цьому факультеті учні поглиблено вивчають математику, англійську мову. Серед додаткових предметів – освіта для силових служб.

Така ж кількість вільних місць доступна і на факультеті техніків з реклами, які поглиблено вивчають географію та англійську мову.

Тим, хто обирає напрямок цифрового друку та графіки, трохи легше, адже тут вільних є 30 місць. Що до поглибленого вивчення деяких предметів, то це математика та англійська мова.

Така ж конкуренція і на двох останніх факультетах. На факультеті з послуг харчування та кейтерингу введена інновація – дієтологія та консультування з питань харчування. Тут студенти поглиблено будуть вивчати біологію та англійську мову, а додатковими предметами до вивчення є аналіз їжі, анатомія і фізіологія людини, дієтологія.

Що стосується спеціальності технік гостинності, то тут теж є інновація – організація заходів. На цьому факультеті студенти поглиблено вивчають такі предмети, як географія та англійська мова. Додатковими предметами є організація туристичних заходів, організація гастрономічних заходів, анімація вільного часу.

Якщо ви бажаєте вступити саме в цей навчальний заклад, то пишіть до нас на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете зателефонувати з цих питань до наших менеджерів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! Або просто заповніть форму нижче та ми з вами зв’яжемося найближчим часом.

Ми детально розкажемо вам про напрямки навчання та спеціальності, які пропонують в закладі, а також допоможемо з підбором необхідних документів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *