fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Ви  сучасний абітурієнт? Бажаєте навчатись в Польщі і отримати європейський диплом, а також технічну спеціальність? Тоді вам буде цікавим цей запис! 

Більшість українських випускників середніх шкіл постають перед складним вибором – який ВНЗ обрати для отримання вищої освіти та яку спеціальність. В мирний час зробити правильний вибір було вкрай складно, а під час війни більшість випускників взагалі опинилися в надзвичайно складних умовах. 

Та війна не привід, щоб не продовжувати освіту! Бо ворог хоче нас зламати, а ми нація незламних і тому продовжуємо жити, вчитись і працювати. Тому варто розглянути ще раз питання здобуття вищої освіти. І важливим фактором у його вирішенні є країна, в якій випускники планують працювати в майбутньому.

Також важливим є рівень викладання та репутація ВНЗ. І якщо розглядати навчальні заклади Польщі, то більшість з них є рейтинговими. Багато польських ВНЗ займають лідируючі позиції в рейтингу міжнародних закладів вищої освіти. Тому з впевненістю можемо сказати, що складнощів з обранням закладу у вас не виникне. Хіба, через велику їхню кількість.

А от що стосується спеціальностей, то тут можна з упевненістю сказати, що технічні спеціальності є та будуть жадані, як в Європі, так і в Україні. Тому саме на них ми і зосередимо увагу.

Популярні технічні спеціальності

Сьогодні жодне велике чи мале підприємство не може повноцінно функціонувати без технічних фахівців. Тому не дивно, що на міжнародному ринку праці технічні професії, що мають безпосереднє відношення до роботи з автоматизованою комп’ютерною технікою та інноваційними технологіями. 

Загалом, найбільш популярними професіями є декілька. Наприклад, інженерія – спеціалісти, які займаються розробкою, ремонтом, винайденням, поліпшенням техніки та процесів, які з нею пов’язані.  

Найбільш популярними напрямками інженерії є:

  • електроенергетика;
  • паливна промисловість;
  • машинобудування;
  • металообробка;
  • автомобілебудування;
  • космічна промисловість.

Ще одна технічна спеціальність – це архітектори, а також будівельники. Взагалі цей напрямок діяльності відрізняється широким вибором спеціалізацій, тому архітектори та будівельники потрібні в компаніях, що займаються дизайном та будівництвом. Крім того, такі спеціалісти потрібні і в проєктних інститутах, реставраційних майстернях, організаціях з містобудування. 

І ще один технічний напрямок – це фахівці в напрямку інформаційних технологій. Такі спеціалісти займаються:

  • створенням баз даних;
  • технічним обслуговуванням;
  • тестуванням та супроводом програмного забезпечення;
  • розробкою комп’ютерних проектів. 

Звісно, що фахівець з інформаційних технологій – це загальна назва. До цієї спеціальності можна віднести такі професії, як геймдизайнер, мережеві адміністратори, еmbedded-програмісти, системні інженери, веб-аналітики.

Підведемо підсумок

Польща – це країна, яка славиться якісною освітою та престижними університетами. І якщо ви думаєте продовжити навчання саме в Польщі, то нам дивно, що ви ще думаєте! Вирішуйте і телефонуйте нашим менеджерам, щоб дізнатися більше інформації про вступ і вимоги до абітурієнтів – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається безкоштовно! 

Польща зацікавлена ​​в тому, щроб побудувати міцні відносини з державами-сусідками. Тому іноземні студенти отримують кілька переваг не тільки в процесі навчання, а по його закінченню, коли починають шукати роботу. До речі, при багатьох університетах діють Бюро з працевлаштування. Саме через нього випускники можуть знайти перспективну роботу.

Зараз, коли в Україні йде війна, багато польських ВНЗ пішли на значні поступки для абітурієнтів з України. Команда ГО “Atomy” здійснює всебічну підтримку для тих, хто планує навчатися в Польщі. Якщо у вас є питання – пишіть нам на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або ж просто заповнюйте форму під цим записом. ми з вами обов’язково зв’яжемося!

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *