fbpx

Atomy: про Нас і чому саме така назва

Нас часто запитують: “Чому АТОМИ”. Або ж: “Що то значить?”. Для того, щоб відповісти на ці питання треба зазирнути на п’ять років назад.

☝️Один дванадцятирічний (на той момент) хлопчик сказав своїй мамі: «Хочу навчатися у Польщі. А для цього мені треба вивчати польську мову.»

Мама, як і будь-яка любляча мама, вірила в свою дитину і намагалася відкрити сину всі можливості всесвіту. А оскільки вона за сумісництвом була ще й дуже завзята та мала знання й досвід роботи з дітьми, кинула клич серед таких же активних людей.

Для початку організували курси польської мови. Потім, ще трохи поміркувавши, вирішили, що мову краще за все вивчати на практиці. Отже влітку 2014 року здійснилася перша пілотна подорож дітей до Польщі. Вона була драйвова, багата на емоції та яскраві моменти. Та чого вже там, поїздка надихнула нас на рішучий крок, створення організації, яка б дарувала можливість всім бажаючим навчатися за кордоном, здійснити свою мрію.

Та у будь-якої організації повинна бути назва! Нам хотілося, щоб це було не просто слово. Назва повинна відображати суть того, що ми робимо. Бо ж відомо, як ви човен назвете, так він і пливтиме. Тому зібралися ми на нараду. Довго думали, сперечалися, сміялися та навіть підвищували голоси. Одна пані авторитетно заявила, що назва має починатися з літери “А”. Як будь-який алфавіт, щоб підкреслити першість організація такого роду. Хлопці, швидко підхопивши її думку, почали каламбурити і майже відразу оголосили свою: “А ТО Є МИ!”

Потім було ще багато чого цікавого. Буква “Є” десь загубилася в численних подорожах. Лишилось «АТОМИ» або ж «ATOMY», в данину міжнародності організації.

?”А” до курсів/репетиторів польської додали також англійську мову.

?”Т”абори мовні у Пултуську відповідно також є як польскомовні так і англомовні.

?”О”дним з напрямів є консультування з організації навчання в Польщі.

?”М”аємо досвід в інтеграційному проекті для медсестер в Німеччині.

?Запроваджуємо різноманітні проект”И” для дітей на канікулах.

Літери в назві скінчилися, а от ідеї народжуються і втілюються у нові напрямки діяльності організації.

Раді бути корисними та цікавими, завжди ваші «ATOMY»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *