fbpx

Приватний технікум: Prywatne Gimnazjum i Liceum Sióstr Zmartwychwstanek

My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

Навчання в Польщі може бути безкоштовним. Проте якщо для вас це не є головним пріоритетом, то ви завжди можете обрати для навчання приватний навчальний заклад. Наприклад, можна вступити в приватний технікум сестер Воскресіння Господнього. Це елітна загальноосвітня школа, яка знаходиться у Варшаві. вона відома тим, що дає своїм учням дуже високий рівень освіти. Завдяки цьому вихованці по закінченню навчання мають багато досягнень!

Варто відзначити, що заклад включає не тільки старшу школу – технікум або ліцей, а й початкову школу і гімназію. При закладі діє інтернат, в якому можуть проживати вихованці.

Головна перевага навчального закладу в тому, що в ньому діє програма міжнародного обміну учнями. Тому логічно, що в закладі практикують вивчення іноземних мов на вищому рівні!

Учні постійно знаходяться під опікою вчителів. Якщо виникне необхідність, вони можуть скористатися послугами шкільних психологів та сестер. Кожного учня тут розглядають як Особистість і з розумінням ставляться до його потреб і особливостей.

Атмосфера в навчальному закладі відрізняється душевним комфортом і теплом. Усміхненні обличчя учнів і сестер-монахинь тільки ще більше спонукають до бажання отримати нові знання і здобути освіту в такому особливому навчальному закладі!

Приватний технікум – умови вступу

Перейдемо до більш стандартної інформації, а точніше до умов вступу і вартості навчання. Оскільки мова йде про приватний навчальний заклад, то і за навчання потрібно щороку сплачувати певну суму. В даному випадку вона складає 8500 злотих на рік.

Крім того, потрібно брати до уваги ще й такі витрати:

  • одноразовий вступний внесок в розмірі 500 злотих;
  • вартість проживання 400 злотих за 10 місяців;
  • одноразова оплата шкільної форми 300 злотих.

Також потрібно врахувати і кишенькові гроші для дитини. Бажано, щоб у дитини на руках було близько 200 злотих.

Що ж стосується критеріїв відбору, то рішення про прийом до навчального закладу приймає винятково директор школа – siostra Hanna Anastazja Filipkowska. Звісно, вона обов’язково братиме до уваги рівень шкільних оцінок і загальний ступінь розвитку кандидатки. Крім того, буде проведена співбесіда з батьками і кандидатами на вступ.

Як і для державних навчальних закладів Польщі, важливо щоб абітурієнт знав польську мову на достатньому рівні. В цьому питанні вам допоможе команда “Atomy”. Адже в нас діє класна програма, яка допомагає дітям і дорослим вивчити польську мову з нуля. Якщо бажаєте приєднатися до нас – тисніть помаранчеву кнопку в кінці запису!

Ще для студентів з інших країн обов’язковою є наявність юридичного опікуна.

Зауважимо, що прийом документів в приймальну комісію стартує 30 травня. Але ми дуже не радимо не затягувати з цим питанням і готувати пакет документів завчасно. Він має включати:

  • анкета кандидата і оцінки за перше півріччя або ж повний річний табель;
  • 2 заяви на вступ до навчального закладу і отримання місця в гуртожитку – від батьків і від абітурієнта;
  • автобіографія, яку учень має написати власноруч;
  • 4 фото, медична довідка, копія першої сторінки закордонних паспортів учня і батьків.

Звісно, що всі документи мають бути додатково перекладені на польську мову присяжним перекладачем.

Щодо отримання візи. Якщо вашу дитину зараховують до школи, то це є вагомою підставою для отримання візи!Якщо у вас ще залишилися питання, ви можете поставити їх нашим менеджерам,подзвонивши за номерами 📞+380674550190, 📞+380993675750. Також ви можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com або заповнити форму нижче.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *