fbpx

Приватний ліцей в Польщі – Назарет

приватний ліцейСередня освіта в Польщі. Громадська організація "Atomy"Середня освіта в Польщі. Громадська організація "Atomy"

Наприкінці 1918 року у Варшаві почав свою діяльність приватний ліцей сестер  Назаретянок для дівчат. Сталося це за декілька місяців до моменту, коли Польща здобула Незалежность. Перші заняття проводили в орендованому приміщенні. І лиш в 1926 році ліцей отримав власне.

На початку діяльності навчального закладу учениці ліцею були переважно з сімей промисловців, землевласників та інтелігенції. Але вчилися в закладі і дочки офіцерів, а також дівчатка з родин ремісників та робітників. 

Історія приватного ліцею сестер Назаретянок дуже насичена і цікава. Наприклад, в часи окупації Польщі заклад існував таємно, під прикриттям кравецької школи. У найважчі часи для держави монахині, ризикуючи власним життям, не тільки давали освіту дівчатам, а й всебічно підтримували польський визвольний рух.

У 1989 році приміщення навчального закладу було повністю відновлено і ліцей відновив свою діяльність на повну потужність! На даний час ліцей сестер Назаретянок – це чи не єдиний навчальний заклад, який має виключне правило самостійно проводити освітню реформу. В 1999 році ліцей отримав статус гімназії.

Приватний ліцей сестер Назаретянок – це виняткова школа з глибокими історичними та духовними традиціями, яка є елітарним навчальним закладом у Польщі, куди прагнуть влаштувати на навчання своїх дочок інтелігентні родини Польщі та інших країн Європи. Для прикладу тут навчаються діти дипломатів, політиків, акторів. Але двері закладу завжди відкриті і для простих польських родин. 

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина вчилася в приватному навчальному закладі і отримала середню освіту в Польщі, то Назарет – це саме те, що вам потрібно!

Приватний ліцей – переваги освіти

По суті, мова йде про жіночу католицьку школу. Освітні стандарти в ній є досить високими і не змінювалися на протязі багатьох років! 

Головними перевагами навчального закладу є:

 • двомовна навчальна програма, яка відповідає міжнародним стандартам;
 • мультинаціональне та мультикультурне оточення – вчителі та учениці походять з різних країн світу;
 • випускниці ліцею навчаються в найпрестижніших закладах  Польщі та інших країн світу.

Варто відзначити і індивідуальний підхід навчального закладу! Кожна з вихованок може самостійно обирати предмети для поглибленого вивчення. Тому для дівчат з амбіціями в плані навчання такий заклад підійде відмінно. 

При цьому викладачки в ліцеї досвідчені і турботливі. Вони підтримують своїх учениць і вчать їх на дуже високому рівні. Якщо ж вихованки приїжджають із-за кордону, то їм приділяють більше уваги, допомагають адаптуватись до правил закладу і його традицій.

Школа сестер Назаретянок – це заклад, де учениці можуть вивчати такі іноземні мови, як:

 • англійська;
 • французька;
 • німецька;
 • латина. 

Англійській мові приділяють близько 4-6 годин на тиждень. Іншій мові, яку обере учениця, приділяють близько 3-х годин на тиждень. 

Але не тільки вивченням мов славиться Назарет. Тут існує і новаторський підхід до вивчення математики. В першому класі учениць розподіляють по групам, згідно математичних здібностей. Тому кожна дитина зможе отримувати знання, які будуть відповідати її нахилам і здібностям. 

Звісно, що більш сильні в математиці діти вивчають математику поглиблено. Діти зі слабших груп отримують стандартний загальноосвітній комплекс знань.

Проживання і дозвілля

При школі працює інтернат-гуртожиток. В ньому учениці проживають під час навчання. Також в закладі є чимало гуртків, де дівчата можуть розкривати свої таланти.

Кожної суботи в закладі організовують дискотеки, на які запрошують хлопців з чоловічого ліцею. Таким чином, молодь має повноцінне спілкування та розваги.

Також варто додати, що навчання в ліцеї включає і деякі нестандартні заняття. Наприклад, уроки макіяжу, стилю, догляду за собою. Звісно, що дівчаток навчають і азам кулінарного мистецтва. 

Вартість навчання

Щоб навчатися в приватному ліцеї сестер Назаретянок, потрібно обрати одну з програм, які пропонує навчальний заклад. Спочатку треба сплатити одноразовий внесок:

 • загальна програма в гімназії – 1000 злотих;
 • двомовна програма в гімназії – 1200 злотих;
 • загальна програма в ліцеї – 1000 злотих;
 • двомовна програма в ліцеї – 1800 злотих.

Далі оплачується саме навчання (вартість за рік):

 • загальна програма в гімназії – 9000 злотих;
 • двомовна програма в гімназії – 11500 злотих;
 • загальна програма в ліцеї – 9000 злотих;
 • двомовна програма в ліцеї – від 15500 до 18000 злотих.

Проживання в гуртожитку теж платне і вартує 4500 злотих на рік.

Вступна кампанія в навчальному закладі розпочинається 30 травня. Кількість місць є обмеженою, а якщо точніше, то для дівчат з України виділяють у закладі лише 5 місць. Тому не зволікайте з подачею документів, якщо ви хочете, щоб ваша дитина навчалася саме в ліцеї сестер Назаретянок.

Що стосується критеріїв вступу, то вони базуються на високих шкільних оцінках і загальному розвитку Кандидатки. Всі батьки в обов’язковому порядку проходять співбесіду так само, як і майбутні учениці. Володіння польською мовою є обов’язковим!

Звертаємо вашу увагу, що для навчання в Польщі неповнолітніх дітей з інших країн потрібен юридичний опікун. Щоб дізнатися більше – телефонуйте менеджерам ГО “Atomy” за номерами ?+380674550190, ?+380993675750. Консультація безкоштовна!

Які потрібні документи

Окремо варто розібрати пакет документів, який потрібен для вступу. По-перше, потрібно заповнити анкету кандидата. Далі потрібно надати оцінки за перше півріччя або повний табель з оцінками. Також знадобляться дві заяви на прийняття до закладу – від батьків і від учениці, і автобіографія, написана самою кандидаткою.

До закладу потрібно надати 4 фото кандидата, медичну довідку. Якщо учениця претендує на англомовну програму, то необхідно ще надати сертифікат, який буде підтверджувати рівень знання мови. Також потрібна копія першої сторінки закордонного паспорту, характеристика від педагога, а батьки мають підписати графік внесення оплати за навчання. 

Важливо, щоб всі документи були перекладені на польську мову присяжним перекладачем.Якщо у вас ще залишилися питання і ви хочете більш детально дізнатися про приватний ліцей сестер Назаретянок, ви можете написати нам листа на пошту ✉️ atomy.ekpi@gmail.com. Також ви можете подзвонити за номерами, що вказані вище або просто заповніть форму нижче і ми вам передзвонимо:

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *