fbpx
My Atomy Європейська культурно-просвітницька ініціатива

*інформація на сайті надана з метою ознайомлення відвідувачів сайту

В місті Познань в 1919 році був заснований державний Познанський Політехнічний Університет. Цей учбовий заклад відрізняється тим, що в ньому проводять широкомасштабні наукові і дослідницькі роботи.

В 1995 році Університет був включений в Conference of European Schools for Advanced Engineering Education and Research – CESAER. Мова йде про організацію, яка об’єднує кращі технічні університети зі всієї Європи. На той час це був перших технічний університет в Польщі, який включили в цю організацію.

Зауважимо, що місто Познань є одним з найстаріших міст в Польщі. За старих часів Познань був осередком державності та релігії. Зараз місто – це міцний горішок економіки Польщі. 

Познань відрізняється тим, що тут є високий рівень життя, дуже добра освіта і якісна медицина! Місто є настільки багатогранним, що жити і навчатися в ньому тут буде зручно кожному.

Детальніше про ВНЗ і його факультети

Зараз Познанський політехнічний університет – це ВНЗ, в якому студенти можуть обрати для подальшого навчання один з десяти факультетів. Зараз в ньому навчаються більше двадцяти тисяч студентів по двадцяти восьми напрямках. Навчає їх професійний склад досвідчених викладачів.

Навчатися у ВНЗ можна стаціонарно та заочно. Тут можна закінчити на бакалавра, інженера, магістра та доктора наук!

Що стосується факультетів, то в Познанській Політехніці вони наступні:

 1. Факультет архітектури.
 2. Факультет будівництва та інженерної екології.
 3. Факультет хімічної технології.
 4. Факультет технічної фізики.
 5. Факультет машинобудування і менеджменту.
 6. Факультет інженерії управління.
 7. Факультет електроніки та телекомунікації.
 8. Факультет інформатики.
 9. Факультет електротехніки.
 10. Факультет транспорту і робочої техніки.

Місія університету полягає в тому, щоб  надавати вищу освіту студентам усіх рівнів підготовки, включаючи безперервне навчання, у тісному поєднанні навчання з науковою та дослідницькою роботою. Крім того, студентів в університеті долучають до розробки проєктів, що проводяться університетом у співпраці з майбутніми роботодавцями випускників PUT та постійному контакті з суспільством. 

Також в ВНЗ є власна стратегічна мета! І вона полягає в тому, щоб перетворити PUT на провідний технічний університет країни, який буде відомим та визнаним по всій Європі. керівництво закладу докладає всіх зусиль, щоб навчальний заклад був важливим та затребуваним партнером серед освітніх закладів по всьому світу. Тут все роблять для того, щоб університет став таким, який:

 • пропонує високоякісну освіту;
 • науково-дослідну роботу;
 • розробку проектів світового класу.

Наразі, Познанська Політехніка вважається однією із провідних у Польщі. У тому числі завдяки кільком принципам діяльності ВНЗ. Так, заклад практикує поняття “Науки для людей”. Воно включає, що технологічний розвиток обов’язково має супроводжуватися повагою до людини, охороною навколишнього середовища та економічним розвитком.

В Університеті практикують сучасний підхід до науки. Так, заклад бере активну участь у міжнародних наукових обмінах та проєктах, а ще співпрацює з багатьма компаніями та науковими центрами. Станом на сьогодні ВНЗ співпрацює майже із 300 університетами з усього світу!

Також варто додати, Познанська Політехніка активно підтримує зв’язок із промисловістю. Завдяки цьому у ВНЗ добре знають, які саме фахівці потрібні на підприємствах і з якими здібностями. Отже випускники виходять зі стін закладу повністю підготовлені до майбутньої роботи.

Додайте до цього ще й величезний практичний досвід! Університет об’єднує розвиток новітніх наукових дисциплін з використанням цих знань та технологій у практичну площину. Студенти, які навчаються у ВНЗ, мають доступ до понад 150 лабораторій, що обладнані за сучасними технологіями.

Підсумок

Тож, якщо ви бажаєте отримати вищу освіту саме в Польщі і ваш вибір пав саме на Познанську Політехніку, то ви можете дізнатися всю необхідну інформацію в менеджерів ГО “Atomy” за цими телефонами – 📞+380674550190, 📞+380993675750. Консультація надається БЕЗКОШТОВНО! 

Зауважимо, що для навчання у ВНЗ в Польщі обов’язково потрібно знати польську мову! Тож потурбуйся про це заздалегідь. Команда ГО “Atomy” пропонує вам зручну програму по вивченню польської мови. Більше дізнатися про неї можна за цим посиланням.

Щоб отримати додаткову інформацію, ви також можете написати нам листа на електронну пошту atomy.ekpi@gmail.com. І ми обов’язково з вами зв’яжемося! Або ж заповнити форму під цим записом.

Пам’ятайте, що студенти, які отримали вищу освіту в Польщі, мають можливість працевлаштуватись не тільки на польських підприємствах, а й в країнах ЄС. Отже це перспектива кар’єрного зростання! Саме тому ми і радимо розглядати польські ВНЗ для отримання вищої освіти для українських студентів.

[hubspot portal=”6717931″ id=”994bbdf3-4508-4719-afc1-b09a6c097583″ type=”form”]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *